• 2022/2023

• POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2022

• 24.11.2022 17:07
          • Zapraszamy Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 do udziału w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2022, która już na stałe zagościła w tradycji naszej szkoły.
            Zbieramy:
            - żywność o wydłużonym terminie przydatności,
            - słodycze,
            - zabawki,
            - przybory szkolne,
            - środki czystości.
            Akcja trwa od 28 listopada do 16 grudnia.
            Dary można przynosić do: biblioteki szkolnej, gabinetu pedagoga na 1 piętrze i gabinetu pedagoga na parterze szkoły. W tym trudnym czasie dzielmy się tym co mamy: „DAR SERCA ZA DAR SERCA”

• MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

• 17.11.2022 22:29

• „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie wymyśliła ludzkość” ten cytat Wisławy Szymborskiej przyświecał uczestnikom konkursu czytelniczego dla klas 3, który odbył się 15 listopada 2022 w bibliotece szkolnej.
          • Akcja Przerwa na czytanie

• 30.10.2022 11:05

• Dnia 26 października 2022 roku odbyła się w naszej szkole III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”.
          • NOC BIBLIOTEK 2022 - Czy krasnoludki są na świecie?

• 09.10.2022 08:24
          • 30 września odbyła się w naszej szkole VIII edycja ogólnopolskiej akcji fundacji CEO - NOC BIBLIOTEK  To się musi powieść - promującej czytanie i biblioteki. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy, w związku z rokiem Marii Konopnickiej, były krasnoludki.