• 2021/2022

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur Matematyczny” 2022

• 23.03.2022 07:50
          • "Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak." JEAN FABRE

Kangur Matematyczny” 2022 brało udział 46 uczniów klas 2 i 3 edukacji wczesnoszkolnej oraz 22 uczniów z klas 4-8 .Każdy z uczestników otrzymał zabawkę logiczną” Zaplątany Kangurek” Gratulujemy naszym uczniom udziału w konkursie, czekamy na wyniki! G. Gaj, B. Zdybel,
            M. Czajka

• Dzień Kobiet w klasie 3d!

• 22.03.2022 21:55
          •

7 marca 2022r. klasa 3d wybrała się do Edukido – na kreatywne warsztaty klocków lego oraz do sali zabaw aby uczcić święto Kobiet.

• Wizyta klasy 2b i 3a w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

• 10.03.2022 07:27
          • Więc dobro niech będzie wszędzie”.

Dnia 2 marca 2022r. klasa 2b i 3a obejrzała spektakl pt.: „O Krasnoludkach i Sierotce Marysi”- to bajka dla dzieci przygotowana na podstawie baśni literackiej Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i o sierotce Marysi” Następnie wędrowaliśmy po Starym Mieście-Szlakiem legend-Zamek,Brama Krakowska,Trybunał Koronny, Plac po Farze, Ratusz, Krakowskie Przedmieście. Po obiedzie wróciliśmy do Zamościa. Wycieczka była udana.Wychowawca klasy 2b p. A. Sawka wraz
            z opiekunem p. J. Doszlą.
            Wychowawca klasy 3a p. B. Zdybel wraz
            z opiekunem p. W. Zdybel