• 2021/2022

• Zajęcia wychowawczo-profilaktyczne ”Spójrz inaczej” w klasie 3a

• 03.01.2022 16:14
          • Program zawierał propozycje grupowych zajęć wychowawczo-profilaktycznych w I semestrze roku szkolnego 2021/2022. Celem Programu był taki wpływ na dziecko, aby radziło sobie lepiej, bez nadmiernego napięcia z rozwiązywaniem problemów, których dostarcza mu życie, aby rozumiało siebie, umiało współżyć z innymi i potrafiło również znajdować w samym sobie oparcie w trudnych sytuacjach.

• Świąteczny czas

• 28.12.2021 08:17

• Dlaczego kochamy Boże Narodzenie? To niezwykły czas, kiedy zatrzymujemy się, by dobrocią i miłością obdarować innych ludzi.
          • Wigilia w klasie 2 B

• 22.12.2021 20:56
          • Wigilia to najbardziej niezwykły, uroczysty i rodzinny wieczór w roku. W polskiej tradycji – czas wyjątkowy. Tej nocy wszystko ma symboliczne znaczenie: zarówno czynności, gesty, przedmioty, jak i też słowa… Nic dziwnego, że uczniowie 2 B zechcieli stworzyć tę niezwykłą atmosferę i poczuć świąteczny klimat wspólnie, we własnym gronie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ze spotkania.

• ŚWIĄTECZNA SAŁATKA

• 20.12.2021 21:24

• W ramach akcji ,,Promocja zdrowia” uczniowie klas: 2a, 2b, 2d, 3a przygotowali świąteczne sałatki owocowe i warzywne.
          • WIGILIA KLASOWA

• 19.12.2021 21:55

• Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym chcemy dzielić  z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego spotkaliśmy się przy wigilijnym stole z klasą 2a.