• 2021/2022

• Wojewódzki Dzień Strażaka

• 06.06.2022 23:06
          • 27 maja uczniowie klasy 2a uczestniczyli w Wojewódzkim Dniu Strażaka z okazji jubileuszu ,,140-lecia Straży Pożarnej” na Rynku Wielkim.
          • Roztocze jakie cudne...

• 05.06.2022 15:13
          • Dnia 3 czerwca 2022r.klasa 3a w godzinach rannych udała się na wyprawę po Naszym Roztoczu. Oto program naszej wycieczki:
            Szczebrzeszyn - pomnik Chrząszcza.
            Przejazd do Zwierzyńca - ostoja konika polskiego, Stawy Echo.
            Wejście na Bukową Górę - ścieżka to naturalny model dydaktyczny, ukazujący na niewielkiej przestrzeni, niezwykłą różnorodność przyrodniczą wynikającą ze zmiany żyzności siedlisk (bór sosnowy, bór jodłowy, buczynę karpacką). Na Ścieżce był punkt widokowy z panoramą na strefę krawędziową Roztocza Środkowego.
            Józefów - kamieniołomy. Weszliśmy na basztę widokową- panorama Roztocza Środkowego. Górecko Kościelne - spacerowaliśmy po Alei dębowej, kapliczka na wodzie, źródełko przy rzece Sopot. Pojechalismy do Suśca, słynne Szumy - jeden z najpiękniejszych szlaków na Roztoczu. Szlak robi największe wrażenie, gdy pokonuje się go od strony potoku Jeleń. Mijaliśmy najpierw samotny, największy szum, potem kilka mniejszych i wreszcie składającą się z 24 progów serię wodospadów w Rebizantach.
            Krasnobród- Sanktuarium Maryjne, Kaplica na wodzie.
            Dobry humor i piękna pogoda nam sprzyjały. Żegnaj trzecia klaso! Opiekunowie: Beata Zdybel, Wojciech Zdybel

• Dzień Talentów

• 03.06.2022 22:36
          • Tegoroczny Dzień Dziecka w klasach 1-3 był również Dniem Talentów. Uczniowie mogli zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności taneczne, wokalne, muzyczne, aktorskie, plastyczne i sportowe.

Za przygotowanie imprezy odpowiadał Samorząd Uczniowski.

• Lekcja w kinie

• 22.05.2022 22:56

• W kwietniu klasy 1a, 1c, 1d, 2a, 2b , 2c, 2d, 3a, 3b i 3d uczestniczyły w lekcji w kinie.