•

Grant Zdalna szkoła                                                            Grant Zdalna szkoła+

Szkoła       Biblioteka

Co nowego w szkole?
        • Harmonogram rekrutacji do szkółponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

• 25.05.2020
        • Szanowni Państwo,
          Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych. Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne. W załączeniu przekazuję Państwu terminy postępowania rekrutacyjnego oraz komunikat MEN w tej sprawie. Proszę o zapoznanie się z tymi informacjami oraz przekazanie wszystkim

• Harmonogram rekrutacji do szkółponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021:
        • ROK 2020 – ROKIEM JANA PAWŁA II TOTUS TUUS

• 07.06.2020
        • W związku z ogłoszeniem roku 2020 Rokiem Jana Pawła II, uczniowie naszej szkoły z wielką radością włączyli się w obchody Roku Papieskiego i podjęli się szeregu różnych aktywności. Najmłodsi uczniowie brali udział w Konkursie plastycznym „ Jan Paweł II Wielki”. Ponadto na uczczenie 100 rocznicy urodzin Wielkiego Polaka uczniowie klas 1-3 przygotowali laurki. Starsi uczniowie klas 4-6 rozwiązywali Quiz wiedzy o Janie Pawle II. Klasy 7 w oparciu o wybrane teksty z Jego nauczania pisały swoje przemyślenia. Najstarsi uczniowie klas 8, przygotowali prezentacje i plakaty.

• ROK 2020 – ROKIEM JANA PAWŁA II TOTUS TUUS:

• 14.05.2020
        • Uczennice naszej szkoły otrzymały nagrody w 50 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii:
          Karolina Garbacz z kl. 1a otrzymała brązowy medal - nauczyciel Beata Zdybel
          Wiktoria Łazorczyk z kl. 1b otrzymała srebrny medal - nauczyciel Ilona Żur
          Julia Góra z kl. 1b otrzymała nagrodę PENTEL - nauczyciel Ilona Żur
          Międzynarodowy Konkurs Plastyczny współorganizowany jest z Ministrem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministrem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii. Biorą w nim udział dzieci z całego świata. Gratulujemy sukcesu! Zdjęcia uczennic zostały wykonane przez fotografa A. Jakubowską

• Sukces uczennic kl. 1a i 1b w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii!:
        • Informacja o naborze do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21

• 12.05.2020
        • Rodzice dzieci zakwalifikowanych z wniosków proszeni są o złożenie potwierdzenia woli w dniach 13-27.05.2020r.

Potwierdzanie woli przyjęcia może odbywać się na dwa sposoby:

1. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji papierowej w sekretariacie szkoły lub wrzuca do skrzynki przy wejściu
        • Informacja o naborze do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21:
        • Konkurs fotograficzny "Mój kot"

• 07.06.2020
        • W naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny "Mój kot". Celem było zaprezentowanie zdjęć swojego pupila w nietypowym, ciekawym ujęciu oraz rozwijanie pasji fotograficznych u uczniów. Konkurs cieszył dużym zainteresowaniem, uczniowie chętnie fotografowali swoich milusińskich, napłynęło dużo ciekawych zdjęć, które możemy podziwiać w załączonej galerii. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i gratuluję pięknych kociaków. Organizator: Anna Bełz

• Konkurs fotograficzny "Mój kot":
        • REKRUTACJA DO KLAS 1 2020/2021

• 05.03.2020
        • NABÓR ELEKTRONICZNY

Wnioski /scan, zdjęcie/ proszę wysyłać

pocztą elektroniczną na adres

zs3zam@o2.pl

Wnioski oraz inne pisma można też wrzucać do białej skrzynki zawieszonej w przedsionku szkoły

• REKRUTACJA DO KLAS 1 2020/2021:
        • Konkurs plastyczny dla klas 1-3 „Jak mogę pomóc pszczołom”

• 12.05.2020
        • Zachęcamy uczniów klas młodszych do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o roli i znaczeniu pszczół. Jednym z organizatorów jest Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, z którym biblioteka szkolna współpracuje od wielu lat. Uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe:

• Konkurs plastyczny dla klas 1-3 „Jak mogę pomóc pszczołom”:
        • EMOCJE DZIECI W WIEKU MŁODSZYM SZKOLNYM A IZOLACJA

• 27.04.2020
        • Szanowni Rodzice!

Wielu dorosłych intuicyjnie uruchamia rozmaite mechanizmy obronne, pomagające przetrwać czas pandemii. Niestety, dzieci - zwłaszcza te najmłodsze, mogą mieć problem ze zrozumieniem, dlaczego nie mogą wyjść z domu, co mają zrobić z czasem wolnym, jak poradzić sobie z zupełnie nową sytuacją zdalnej nauki i braku kontaktów z rówieśnikami.

• EMOCJE DZIECI W WIEKU MŁODSZYM SZKOLNYM A IZOLACJA:

• 20.03.2020
        • Proszę kontaktować się telefonicznie, sms, mailowo

84 6388118 lub 607 888 117

zs3zam@o2.pl

Dziennik Librus – wiadomości

W godzinach 7.30-15.30 otwarty będzie tylko przedsionek przy głównym wejściu do szkoły;

Tu można, do białej skrzynki, wrzucać listy wnioski, prośby, uwagi.

W koszach będą materiały przygotowane przez nauczycieli dla uczniów, którzy nie mają dostępu do komputera i Internetu. Tu uczniowie mogą też zostawiać pytania, rozwiązane zadania dla swoich nauczycieli.

• Zakaz przebywania na terenie szkoły w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego!!!:
    •

• Jubileusz 100-lecia Szkoły

• Dlaczego my?

Naszym nadrzędnym celem jest rozwój dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości i potrzeb w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości