•

Grant Zdalna szkoła                                                            Grant Zdalna szkoła+

Szkoła       Biblioteka

Co nowego w szkole?
        • Języki Obce w Naszej Szkole

• 12.10.2020
        • We wrześniu nasza szkoła włączyła się w świętowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych, który został ustanowiony przez Radę Europy w 2001 roku i obchodzony jest 26 września.

• Języki Obce w Naszej Szkole:
        • SMOK

• 10.10.2020
        • Już kolejny rok młodzi koszykarze rozpoczynają swoja przygodę z koszykówką.

• SMOK:
        • BIBLIOTEKA SP 3 W CHMURZE

• 06.10.2020
        • W tym roku szkolnym biblioteka zaprasza swoich czytelników do korzystania z katalogów online, założenie konta umożliwi sprawdzenie czy dana książka jest w bibliotece, rezerwację potrzebnej pozycji itp.

• BIBLIOTEKA SP 3 W CHMURZE :
        • Spotkanie z ciekawymi ludźmi

• 28.09.2020
        • W ramach projektu Promocja Zdrowia oraz zawodoznawstwa, uczniowie klasy sportowej 7d wraz z wychowawcą Agnieszką Mazurek, spotkali się ze brązową medalistką Polski juniorów do lat 20-stu Wiktoria Łuczak.

• Spotkanie z ciekawymi ludźmi:
        • „CYBERPRZEMOC - WŁĄCZ BLOKADĘ NA NĘKANIE”

• 24.09.2020
        • Dzieci korzystają z sieci już od najmłodszych lat. Dostęp do sieci to szansa dla młodego człowieka na rozwój, co może jednak okazać się także zagrożeniem. Statystyki pokazują, że ponad 60% dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6,5 lat używa urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon, w tym 25% z nich codziennie. Dlatego warto zadbać o to, aby dzieci mogły korzystać z zasobów internetu w sposób bezpieczny. Cyberprzemoc to zjawisko, które najczęściej dzieje się poza wiedzą rodziców. Może ono dotknąć każdego, zarówno najzdolniejszego ucznia, jak i tego, który na lekcjach radzi sobie nieco gorzej. Aby dowiedzieć się więcej o cyberprzemocy i jej konsekwencjach, a także o tym jak chronić dzieci, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dla rodziców „Cyberprzemoc – włącz blokadę na nękanie”, który został opracowany wspólnie przez Ministerstwo Cyfryzacji i Akademię NASK w ramach kampanii „Nie

• „CYBERPRZEMOC - WŁĄCZ BLOKADĘ NA NĘKANIE” :
        • Czytam sobie. Pierwsza klasa!

• 28.09.2020
        • Już wkrótce uczniowie naszej szkoły wezmą udział w projekcie „CZYTAM SOBIE. PIERWSZA KLASA!„.Uczniowie klasy 1 b zakwalifikowali się do akcji realizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo HARPERCOLLINS POLSKA we współpracy z programem SZKOŁA UCZĄCA SIĘ..

• Czytam sobie. Pierwsza klasa!:
        • Kolorowe powitanie jesieni

• 25.09.2020
        • 23 września uczniowie klas 1-3 włączyli się do akcji Samorządu Uczniowskiego i powitali nową porę roku w ciepłych barwach. Dzięki ich wyobraźni i kreatywności powstała przepiękna paleta jesiennych barw.

• Kolorowe powitanie jesieni:
        • „Przyjaciele Zippiego”

• 12.09.2020
        • W roku szkolnym 2020/2021 w klasie 1b i 1c realizowany jest międzynarodowy program profilaktyczny „Przyjaciele Zippiego”.

• „Przyjaciele Zippiego”:
    •

• Jubileusz 100-lecia Szkoły

• Dlaczego my?

Naszym nadrzędnym celem jest rozwój dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości i potrzeb w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości