• Wydarzenia 2020/2021

• Liczne sukcesy naszych uczniów w plastycznym konkursie ekologicznym

• 16.06.2021 08:19
        • W Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu podsumowano Wojewódzki Konkurs Plastyczny „O czym szumią drzewa”, na który wpłynęło 299 prac z 24 placówek z całego województwa. Pośród laureatów znalazło się kilkoro uczniów naszej szkoły:

Nagroda specjalna Fundacji „Sztukateria Idealna” w Zamościu

Milena Rybkowska, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Elżbieta Ciszewska

Nagroda specjalna Pana Jarosława Miechowieckiego – Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Zamościu

Jakub Szaruga, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych kl. I – III

I nagroda: Hanna Lupa, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr  3 w Zamościu, n-l Lidia Palikot
          III nagroda: Karolina Garbacz, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Beata Zdybel

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych – klasy IV – VIII

II nagroda: Karolina Godula, lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

Julia Kowalska, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Elżbieta Karol
          Filip Lewandowski, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Ewa Martyniuk
          Julia Gajewska, lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer
          Krystian Ćwiek, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer
          Kinga Beńko, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.