•

Grant Zdalna szkoła                                                            Grant Zdalna szkoła+

Szkoła       Biblioteka

Co nowego w szkole?
        • Walentynkowe warsztaty literacko-plastyczne

• 25.02.2021
        • W dniach 26 stycznia-12 lutego 2021 roku odbyły się w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu walentynkowe warsztaty plastyczne online dla uczniów klas 1-3.

• Walentynkowe warsztaty literacko-plastyczne:
        • Uroczyście ślubujemy…

• 16.02.2021
        • Dnia 11 lutego miało miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym roku, ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, uroczystość odbyła się w późniejszym terminie, była skromniejsza, ale równie piękna i wzruszająca.

• Uroczyście ślubujemy…:

• 12.02.2021
        • W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy 9 lutego. Samorząd Uczniowski klas 1-3 zorganizował akcję ,,Bądź bezpieczny w sieci".

• Dzień Bezpiecznego Internetu:
        • SZKOLNY TELEFON ZAUFANIA

• 10.02.2021
        • Drodzy Uczniowie!

Jeżeli czujecie smutek, przygnębienie, macie problem i nie wiecie, jak sobie z nim poradzić, a może po prostu musicie z kimś porozmawiać, nasi pedagodzy szkolni są do Waszej dyspozycji. Uruchamiamy szkolny telefon zaufania. Wystarczy zatelefonować! Na pewno uda się znaleźć rozwiązanie! Zachęcamy również do konsultacji i rozmów Rodziców naszych uczniów!

• SZKOLNY TELEFON ZAUFANIA:
        •  TELEFON ZAUFANIA ORAZ CZAT INTERNETOWY

• 03.02.2021
        • Z PSYCHOLOGIEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA

Sytuacja epidemiczna, w jakiej się znajdujemy i izolacja od szkoły i rówieśników może być bardzo trudna. Ograniczone mogą być możliwości uzyskania pomocy psychologicznej.
          Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym:

•  TELEFON ZAUFANIA ORAZ CZAT INTERNETOWY :
        • Wyobraźnią i sercem malowane… Magia „Opowieści z Narnii”

• 09.02.2021
        • „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” C. S. Lewisa to wyjątkowa pozycja na liście lektur klasy czwartej, gdyż przenosi nas w zimową scenerię świata magii, tajemnicy, pięknych wartości oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń.

• Wyobraźnią i sercem malowane… Magia „Opowieści z Narnii”:
        • Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

• 08.02.2021
        • Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku, w tym roku – 9 lutego. Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów.

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2021:
        • Art Therapy na świetlicy

• 05.02.2021
        • Wiadomo jak ćwiczenie motoryki małej wpływa na sprawność mowy dziecka również w czasie edukacji wczesnoszkolnej.

• Art Therapy na świetlicy:
        • ŻYCZENIA dla Babci i Dziadka

• 21.01.2021
        • Babciu, Dziadku, chodźcie z nami,Damy Wam łąkę z kwiatami,ze skowronkiem. Do wąchania, patrzenia... A do łąki dodamy życzenia. Nawet, gdy się zachmurzy na niebie nawet, gdy się kłopotów nazbiera, my uśmiechamy się do siebie zawsze jak dziś, jak teraz. Najserdeczniejsze życzenia składa klasa 2a

• ŻYCZENIA dla Babci i Dziadka:
        • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

• 21.01.2021
        • Dzień Babci i Dziadka to jedne z najważniejszych świąt w roku, o których najbardziej pamiętają wdzięczne wnuczęta. Nie może zatem zabraknąć pięknych laurek i upominków, które trafią do rąk naszych drogich seniorów.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ:
    •

• Jubileusz 100-lecia Szkoły

• Dlaczego my?

Naszym nadrzędnym celem jest rozwój dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości i potrzeb w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości