• Klasy 1-3

• Julian Żak

• 11.06.2023 22:28
          • Julian Żak – uczeń klasy 3d zdobył III miejsce w formie literackiej w XXI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI „Zawsze niech będzie...”POD HONOROWYM PATRONATEM LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY.
          • Gratulacje dla Karola z 3a!

• 05.06.2023 17:04
          • Uczeń klasy 3a - Karol Malicki zdobył I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  PLASTYCZNYM - „MÓJ BOHATER Z BAJKI - POMAGAJKIw oparciu o  bajkę My Little Pony „Czytaj i płacz” Laurena Fausta. Organizatorem konkursu była  Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym przez Książnicę Zamojską oraz Poradnię Psychologiczno –Pedagogiczną w Zamościu.  Gratulujemy sukcesu! Wych. klasy –Ewa Martyniuk
          • Świat oczami dzieci...

• 30.05.2023 20:16
          • Laureatem 53 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego został Stanisław Pieczykolan z klasy 1a (otrzymał prestiżowy medal - SUPREME GOLD(Najwyższe złoto)oraz certyfikat. Nagrody Supreme Gold opublikowane są w katalogu" The 50th International Children's Art. Exhibition" Organizatorami konkursu są: Pentel Co.oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki przy współpracy z Ministrem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministrem Edukacji, Kultury, Nauki i Technologii Japonii .Nadesłano łącznie z całego świata 13 000 prac, z czego wyróżniono 146 z Polski. Kolorowe prace wykonane odręcznie ukazują radość oraz szczęście, które daje obcowanie ze sztuką. Praca wykonana pod kierunkiem p. B. Zdybel

• Sukces Alicji z kl. 1d!

• 30.05.2023 10:03

• Uczennica kl. 1d Alicja zdobyła 2 nagrodę główną w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod honorowym patronem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublina. Gratulacje 🎉😍

Ilona Żur
          • Miejski Konkurs Plastyczny "Super Talent"

• 29.05.2023 16:16
          • W sobotę 27 maja na Runku Wielkim w Zamościu podczas eventu "Bądźmy jak dzieci" podsumowany został Miejski Konkurs Plastyczny "Super Talent" zorganizowany przez MDK w Zamościu. Ideą przedsięwzięcia było wyłonienie najzdolniejszych uczniów zamojskich szkół podstawowych w kategorii uzdolnień plastycznych. Tytuł "Super Talent" w kat. klas 1-3 zdobyła Hanna Lupa uczennica klasy 3c prowadzonej przez Panią Lidię Palikot. Natomiast Valentina Köllner z klasy 7a zdobyła wyróżnienie w kat. uczniów klas 4-8. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.