• Klasy 1-3

• Amanda z klasy 1b wyróżniona!

• 03.12.2022 23:59

• 30 listopada o godz.11.00 odbyło się podsumowanie  konkursu plastyczno-literackiego oraz otwarcie wystawy pt.”WOLNOŚĆ” w Klubie 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego.
          • Gratulacje! Międzyszkolny Konkurs: „Tekturowy Las” - inicjatywa edukacyjna Galerii Twierdza Zamość

• 02.11.2022 10:24
          • Dziękujemy uczniom i nauczycielom klas 1-3 za udział i zaangażowanie w jesiennym konkursie plastycznym skierowanym do klas 1-3 SP w Zamościu.
            Z przyjemnością informuję, że za sprawą głosów Rodziców, Uczniów, Nauczycieli oraz Znajomych uzyskaliśmy 1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 (712 like), wygraliśmy kartę podarunkową o wartości 1000 zł. Dzieła uczniów z poszczególnych szkół są wyeksponowane w Galerii Twierdza Zamość. B. Zdybel

• Sukcesy uczniów w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii

• 22.05.2022 22:48
          • W Międzynarodowym Konkursie Plastycznym wyróżnione dzieci otrzymały prestiżowe medale i certyfikaty, które stanowią dowód uznania i motywują do dalszej pracy twórczej.

Srebrny Medal - Karol Kozak klasa 3a nauczyciel Beata Zdybel.

Nagroda Pentel - Jakub Chachler 3a nauczyciel Beata Zdybel.

Nagroda Pentel - Julita Piela 3b nauczyciel Ilona Żur.

Niech się znów zadzieje wesoło, twórczo i wielobarwnie. Po raz kolejny klasa 3a i 3b  przygotowała prace na 52 th INTERNATIONAL CHILDREN’S ART. EXHIBITION IN JAPAN (Międzynarodowy dziecięcy konkurs plastyczny w Japonii).

Za pośrednictwem kolorowych rysunków możemy zrozumieć dziecięce pragnienia, emocje i marzenia.

Wychowawca klasy 3a Beata Zdybel
            Wychowawca klasy 3b Ilona Żur

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur Matematyczny” 2022

• 19.05.2022 08:32