• 2019/2020

• Światowy Dzień Zwierząt w świetlic

• 24.11.2019 18:29

• W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt  30 października świetlica szkolna gościła prezesa Fundacji ZEA wraz z jego czworonożnym przyjacielem – psem Florką. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami                  i jakie zachowania ludzkie są nieprzyjazne żywym stworzeniom. Zainteresowane tematyką dzieci mogły rozwiać swoje wątpliwości i podjąć dyskusję dotyczącą zwierzęcych przyjaciół.

• Świetlicowe <KUCHCIKOWO>

• 03.11.2019 20:19
          • Jesienny projekt pod hasłem <Jesień wokół nas> był realizowany przez szkolną świetlicę w formie kuchennych rewolucji. Najmłodsi uczniowie wraz ze swymi świetlicowymi opiekunami wcielili się w rolę prawdziwych kucharzy i zdali swój egzamin śpiewająco. Przygotowali jesienną sałatkę wielowarzywną, a degustacji dokonali nauczyciele, którzy byli zachwyceni dziełem swych wychowanków.
          • Konkurs informatyczny „Jestem bezpieczny w sieci”

• 03.11.2019 10:10

• 22 października w świetlicy szkolnej odbył się konkurs informatyczny pt. „Jestem bezpieczny w sieci”. Uczniowie musieli w formie plakatu graficznego przedstawić potencjalne zagrożenia jakie na nich czyhają w Internecie. W konkursie wzięły udział dwuosobowe delegacje klas drugich. Najlepsze prace wykonali  Karol Chaber kl.2a, Milan Lewicki kl.2a oraz Maksymilian Namroży kl.2c. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Żuber

• Dzień Origami

• 29.10.2019 20:55

• Dzień Origami 28 października Świetlica Szkolna oraz Samorząd Uczniowski klas 1-3 zorganizowali Dzień Origami. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swoich sił w składaniu papierowych modeli. Z okazji zbliżającego się Dnia Niepodleglości wykonywali prace w narodowych barwach: kwiaty oraz orzełki.