• 2017/2018

• Podwojny sukces Szymona w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym " Pejzaże mistyczne"

• 19.03.2018 10:28
          • Szymon Plilczuk z kl. 1d otrzymał główną nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Pejzaże mistyczne" oraz nagrodę spacjalną Prezesa Zarządu Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Artystów Plastyków - dr Wojciecha Mendzelewskiego.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin oraz  Lubelskiego Kuratora Oświaty - 2018 r. Praca została wykonana na zajęciach kółka plastycznego Pastelki w świetlicy szkolnej.
            Na konkurs wpłynęło 460 prac plastycznych z 52 szkół podstawowych, w tym z  21 lubelskich szkół podstawowych, 10 szkół podstawowych z województwa lubelskiego oraz 13 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, województwa mazowieckiego, województwa śląskiego, województwa zachodnio pomorskiego, woj. kujawsko pomorskiego, lubuskiego oraz z 7 szkół podstawowych z zagranicy: Rawa Ruska - Ukraina, Springfield - USA, Bochum - Niemcy, Dobrich - Bułgaria,  Bardejov - Słowacja, Koszyce – Słowacja, Paina Di Giussano – Włochy.
            Wernisaż V Międzynarodowego Konkursu Plastycznego połączony z uroczystym wręczaniem nagród  i wyróżnień odbył  się 15 marca 2018 r. w Lublinie. Gratulujemy sukcesu! Tekst: Marta Margol opiekun Pastelek

• Główna nagroda Ani w konkursie plastycznym

• 23.01.2018 18:50
          • Uczennica klasy 2b Anna Grudzińska zdobyła główną nagrodę w  XXVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim "Moje Boże Narodzenie". Ania narysowała  swoją rodzinę przy wigilijnym stole. Gratulacje! Tekst: Ilona Żur