• 2017/2018

• Nagrody dla uczniów klasy 2b w konkursie „Ptaki Egzotyczne”

• 20.11.2017 09:00
          • Konkurs Plastyczny „Ptaki Egzotyczne” został zorganizowany przez DK Okrąglak.

Jakub Góra uczeń klasy 2b otrzymał nagrodę główną, a  Maja Pieczykolan oraz Amelia Binda otrzymały wyróżnienia. Uroczyste rozdanie nagród oraz dyplomów odbyło się 29 października. Gratulujemy! Test: Ilona Żur

• Sukces Amelki w Konkursie Poetycko - Literackim

• 20.11.2017 08:39
          • Amelka Binda uczennica kl.2b otrzymała nagrodę główną w Diecezjalnym Konkursie Poetycko – Literackim „Idźmy naprzód z nadzieją” zorganizowanym w ramach obchodów Jubileuszu 10 – lecia Zamojsko – Lubaczowskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Amelka napisała wiersz o papieża. Tekst:  Ilona Żur

• "Wiolinki" wyróżnione na konkursie "Moja wiara, moja miłość"

• 27.10.2017 14:55
          • Dnia 25 października zespół „Wiolinki” brał udział w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej pod nazwą „Moja wiara, moja miłość”- Zamość 2017. Patronat nad tym wydarzeniem objął Jego Ekscelencja Ksiądz Marian Rojek Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Przed jurorami zaprezentowało się 51 zespołów, tercetów, duetów i solistów, łącznie ok. 200 młodych wokalistów. Wśród zespołów (kategoria I) nasz zespół otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Tekst: Anna Sawka Foto: Pani Monika Błądkowska

• I MIEJSCE KUBY W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

• 09.10.2017 20:28

• Jakub Cyc uczeń klasy 2b otrzymał główną nagrodę w  III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Cztery pory roku w oczach dziecka- wszystko, co z wiosną, latem, jesienią i zimą związane”.