• Wydarzenia

• Festiwal Tenisa Stołowego

• 03.11.2022 18:02
          • W naszej szkole w dn. 28.10.2022r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej był skierowany do młodzieży naszej placówki. Do rozgrywek przystąpiło 31 zawodników i zawodniczek z klas 4-8 którzy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych. Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświecony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których zaangażowano 4 sędziów. Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju.
            Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
            Wśród dziewcząt starszych (rocznik 2008-2009) najlepsza okazała się zawodniczka Perduta Julia z klasy 8b, a w następnej kolejności Mazurkiewicz Julia- 8b i Antos Julia-8b.
            W kategorii chłopców starszych( rocznik 2008-2009) zwyciężył Dziduch Nikodem 8a, drugie miejsce zajął  Łaniak Wiktor 8d, a trzecie Drączkowski Jakub  z klasy 8b.
            W kategorii chłopców młodszych (rocznik 2010-2012) pierwsze miejsce zajął Jurkiewicz Sebastian z klasy 5a, drugie miejsce Litwińczuk Aleksander 6b, a trzecie Wojcieszko Wiktor również  z klasy 6b.
            Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami. Organizatorzy turnieju: Gromadzki Michał, Gęborys Krzysztof.
          • więcej
          • TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W ZAMOŚCIU

• 27.10.2022 19:41
          • 26 października 2022r. odbył się turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu. Do zawodów przystąpiły drużyny z pięciu zamojskich szkół. Reprezentacja naszej szkoły po wygranych meczach grupowych w finale pokonała zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i zdobyła  pierwsze miejsce w turnieju. Klasyfikacja końcowa turnieju:
            I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 Zamość,
            II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 Zamość,
            III miejsce - Szkoła Podstawowa  Zwierzyniec,
            IV miejsce - I zespół Szkoła Podstawowa Nr 8 Zamość,
            V miejsce - Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Zamość,
            VI miejsce - II zespół Szkoła Podstawowa Nr 8 Zamość.
            Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Krystian Porowski 6d, Dawid Józefowski 6d, Sebastian Daniłowicz 6d, Kacper Ćwik 6d, Jakub Niedźwiedź 6b, Litwińczuk Aleksander 6b, Daniel Kanikuła 6b, Maciej Kędziera 6a. Opiekunem zespołu był pan Robert Martyniuk.
          • więcej
          • MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• 19.10.2022 20:07
          • We wtorek 18 października 2022 r. w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt i chłopców. W turnieju uczestniczyły reprezentacje szkół z terenu miasta Zamość. Reprezentanci  naszej szkoły po zaciętych i emocjonujących pojedynkach zajęli III miejsce w końcowej klasyfikacji  turnieju chłopców i IV miejsce w klasyfikacji dziewcząt. Szkołę w zawodach  reprezentowali uczniowie klasy 8b: Julia Perduta, Julia Mazurkiewicz, Julia Antos, Kacper Uleryk i Miłosz Kucharski. Opiekunem zespołów był pan Robert Martyniuk.
          • więcej
          • IV edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”

• 12.10.2022 16:44
          • W dni 11.10 2022r. odbyła się IV edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę osiągnęli następujące wyniki: Flis Antoni z klasy 4b zajął II miejsce w biegu na 300m, Chopta Aleksander również z klasy 4b zajął I miejsce w biegu na 60m poprawiając po raz drugi rekord szkoły z czasem 8,62s. oraz I miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,80m. Góra Julia także z klasy 4b zajęła II miejsce w rzucie piłeczką palantową. Różycki Aleksander z klasy 4c zają II miejsce w biegu na 1000m, Bartkowska Martyna z 5a zdobyła III miejsce w skoku w dal i I miejsce w biegu na 600m. Knap Alexander z klasy 6b zają I miejsce w biegu na 1000m, Góra Wiktoria z klasy 6b II miejsceI w rzucie piłeczką palantową,  Krystian Różycki z klasy 8d zajął I miejsce w skoku wzwyż. Wszystkim  uczestnikom gratulujemy .
          • więcej
          • Czwartki Lekkoatletyczne

• 09.10.2022 10:58
          • W dniu 07.10 2022 r. nasi uczniowie po raz kolejny reprezentowali Nasza Szkołę na stadionie miejskim w „Czwartkach LA”. W kolejnej edycji zdobywali czołowe lokat w różnych konkurencjach: Flis Antoni z klasy 4b zajął I miejsce w biegu na 300m, Chopta Aleksander również z klasy 4b zajął I miejsce w biegu na 60m z bardzo dobrym czasem 8,82s.ustanawiając tym samym nowy rekord szkoły, Kwapisz Maja z klasy 5c II miejsce w biegu na 60m, Knap Alexander z klasy 6b zają I miejsce w biegu na 1000m, Wojciesko Wiktor  z 6b zajął I miejsce. w biegu na 60m oraz I miejsce w rzucie piłeczką palantową poprawiając ponownie rekord szkoły- 44m, Gęborys Kornelia – 6b zajęła III miejsce w biegu na 300m. II miejsce na tym samym dystansie zajęła Góra Wiktoria również z klasy 6b a I miejsce zajęła Sioma Agata również z klasy 6b.
            Ostatnią konkurencją w jakiej udało nam się zdobyć miejsce na podium był skok wzwyż i tu triumf odniósł Krystian Różycki z klasy 8d zajmując I miejsce.
            Wszystkim  uczestnikom dziękujemy i prosimy o kolejne sukcesy i nowe rekordy ; ).

Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.