• Wydarzenia roku jubileuszowego

• KAPSUŁA CZASU klas pierwszych

• 01.06.2018 20:42

• Dnia 25.05.18r. z okazji JUBILEUSZU  naszej STULATKI uczniowie klas pierwszych i drugich pod kierunkiem nauczycieli .L. Palikot i R. Ciebień założyli KAPSUŁĘ CZASU.

• STO LAT naszej Jubilatki

• 23.05.2018 10:39
          • „Przeszłość jest zamknięta w miejscach i przedmiotach,

a gdy znajdziemy się tam, gdy je odnajdziemy –

oswobodzone wspomnienia zwyciężają czas

i wracają, aby żyć z nami”.

M. Proust

"Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia.

Kierują one nasz wzrok w stronę przebytej drogi"

Christian Schultz

11 maja 2018r. uczniowie klas 1-3 pod opieką wychowawców i nauczycieli zebrali się na boisku szkolnym organizując happening dla dostojnej Jubilatki. Bardzo pomocni okazali się państwo Maria i Piotr Bojanowscy oraz pan Krzysztof Kamiński. Bardzo dziękujemy panu Krzysztofowi za film i zdjęcia. Tekst: A. Sawka

• Międzyszkolny Turniej Sportowo – Rekreacyjny

• 01.06.2018 20:51
          •

Słoneczna pogoda i dobry humor towarzyszyły uczestnikom Międzyszkolnego Turnieju Sportowo - Rekreacyjnego, który odbył się w środę 15.05.2018 r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 3. Turniej zorganizowano w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu.

• Prestiżowe wyróżnienie

• 04.05.2018 21:32

• W czasie obchodów jubileuszowego roku szkolnego spotkało nas bardzo ważne wyróżnienie. 2 maja 2018r. dyrektor Maria Mołdoch wraz z przedstawicielami uczniów i nauczycieli odebrała z rąk prezydenta RP – pana Andrzeja Dudy flagę państwową.