• Wydarzenia 2021/2022

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 dla klas 4-7

• 27.06.2022 10:22
        • W piątek 24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny i oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje 😊.

Uczniowie klas 4-7 o godz. 8.15 spotkali się na boisku szkolnym na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022, która rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu szkoły. Podczas apelu Pani Dyrektor Maria Mołdoch podziękowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za owocną współpracę oraz wręczyła Złote Medale Ucznia „najlepszym z najlepszych” za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć. Gratulujemy Wam wszystkim, a szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękujemy Wam za trud, wysiłek i zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i innych – a zatem bądźcie rozważni i ostrożni!

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony rok! Do zobaczenia 1 września! Udanych wakacji!