• Wydarzenia 2021/2022

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 dla klas 8

• 27.06.2022 10:29
        • „Do zobaczenia w dorosłym życiu, na innej drodze, na innym szlaku” słowa wiersza Tomasza Fiedorowicza stały się mottem uroczystego zakończenie roku szkolnego klas ósmych., które odbyło się 24 czerwca 2022r. Uczestniczyli w nim absolwenci, dyrekcja szkoły, przedstawiciele grona pedagogicznego, rodzice oraz uczniowie klas siódmych, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki.

• Na początku Bruno Rybczyński powitał wszystkich zebranych na uroczystości, następnie uczniowie klas ósmych przekazali sztandar szkoły siódmoklasistom. Kolejnym punktem uroczystości było przemówienie Pani dyrektor Marii Mołdoch i wręczenie świadectw ukończenia szkoły i nagród wyróżniającym się uczniom, a także listów gratulacyjnych rodzicom. Każda klasa zapozowała również do pamiątkowego zdjęcia z dyrekcją szkoły i wychowawcą. Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za zorganizowanie komfortowych warunków do zdobywania wiedzy, uprawiania sportów, rozwijania pasji. Wyrazili wdzięczność za życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Absolwenci do życzeń dołączyli muzyczny upominek – zaśpiewali piosenkę „Ale to już było…”

Następnie siódmoklasiści przygotowaną krótką częścią artystyczną pożegnali starszych kolegów, życząc im szczęścia, radości, wytrwałości oraz samych pogodnych dni.

Zakończeniem całej uroczystości była piosenka wykonana przez przedstawicieli grona pedagogicznego, która u wielu osób wywołała łzy wzruszenia.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.  Nie bójcie się marzyć!