• TRADYCJE WIELKANOCNE

• 02.04.2023 14:31
          • W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w naszej szkole był realizowany w klasach 7 międzyprzedmiotowy projekt, przybliżający ten temat. Na religii uczniowie poznawali polskie tradycje religijne, na plastyce uczniowie wykonywali tradycyjne ozdoby świąteczne - pisanki. W bibliotece wykorzystano drukarkę 3d, otrzymaną przez szkołę w ramach projektu Laboratoria przyszłości. W ten sposób łącząc tradycję z nowoczesnością, uczniowie mieli możliwość wyboru, jakie pisanki będą drukowane. Tym razem skorzystaliśmy z gotowych projektów na licencji Creative Commons. Projekt realizowany był pod kierunkiem: pani Ewy Brożek, księdza Karola Stolarczyka, pani Magdy Majer, pani Jolanty Gontarz-Doszla.
          • Uczniowie klasy 6b w pracowni techniczno-artystycznej

• 16.03.2023 16:42
          • Wielkimi krokami zbliżają się święta, a to czas gdy uroczyście zdobimy nasze mieszkania i stoły. Uczniowie klasy 6b korzystając z pracowni techniczno-artystycznej i różnorodnych materiałów oraz technik manualnych przygotowali stroiki wielkanocne. Dekoracje powstałe na lekcji plastyki, można będzie nabyć podczas corocznego kiermaszu świątecznego.
          • Mali architekci - klasa 1a

• 17.02.2023 17:59
          • Projektujemy makiety przestrzenne w pracowni artystyczno-technicznej- Laboratoria przyszłości. Poznajemy pracę architekta. Wyobraźnia działa… Klasa 1a z wychowawcą B. Zdybel