• 2020/2021

• XII Festiwal Sportu Powszechnego Dzieci

• 18.11.2022 15:29
          • 17 listopada 2022r. w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się XII Festiwal Sportu Powszechnego Dzieci. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Starostwo Powiatowe. Do zawodów przystąpiły drużyny z dziewięciu szkół z terenu miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Reprezentacja naszej szkoły w klasyfikacji końcowej zajęła III miejsce.
            Szkołę reprezentowali uczniowie: Zofia Łyś 8b, Julia Perduta 8b, Julia Antos 8b, Bartosz Kuchta 8b, Jakub Drączkowski 8b, Bartosz Rycak 8b, Dawid Waszyński 8b, Dawid Józefowski 6d, Alex Ruszel 6d, Damian Kisiel 6d. Opiekunem zespołu był pan Robert Martyniuk.
          • Wielki sukces naszych szachistów!

• 17.11.2022 15:27
          • W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych zajęliśmy I miejsce i tym samym awansujemy do zawodów na wyższym szczeblu. Sukces drużyny wypracowali: Mateusz Maszewski 8c, Aleksander Błahut 8c, Patryk Szpyra 8a i Gabriela Bednarska 8e. Młodsi nasi szachiści wywalczyli III miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w szachach. Skład drużyny: Jakub Kaczmarek 6c, Stanisław Gorzkiewicz 5c, Oskar Niemczuk 1b i Martyna Bartkowska 5a. Gratulacje!!
          • MIEJSKIE ELIMINACJE W PŁYWANIU

• 16.11.2022 14:46
          • 15.11.2022r. na Krytej Pływalni w Zamościu odbyły się miejskie eliminacje w pływaniu indywidualnym. Uczniowie naszej szkoły awansowali do kolejnego etapu.
            1. Kędziera Maciej 6a w stylu dowolnym na dystansie 50m (0:27:26) - I MIEJSCE awans do rejonu
            2. Knap Aleksander 6b w stylu klasycznym na dystansie 50m (0:48:65) - II MIEJSCE awans do rejonu
            3. Bartkowska Martyna 5a w stylu klasycznym na dystansie 50m (0:45:64
            II MIEJSCE awans do rejonu

4. Kucharski Miłosz 8b w stylu motylkowym na dystansie 50m (0:43:20) II MIEJSCE awans do rejonu
            Podziękowania za udział i wkład pracy należą się również uczniom:
            1. Baniak Mikołaj 4c
            2. Duda Julia 5c
            3. Stańko Aleksandra 5a
            4.Winiarska Michalina 5c
          • „Biegi Listopadowe”

• 13.11.2022 14:58
          • W dniu 10 listopada 2022 r. uczniowie Naszej Szkoły brali udział w „Biegach Listopadowych”. Celem imprezy sportowej było uczczenie 104 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczeń klasy 4b Aleksander Chopta zwyciężył w kategorii wiekowej 2012/2013, otrzymując medal oraz nagrodę rzeczową. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali medale pamiątkowe, a Szkoła okolicznościowy puchar. Opiekę sprawował pan Wojciech Zdybel.
          • Szkolny Turniej Szachowy

• 13.11.2022 14:19
          • W dniu 10-go listopada w naszej szkole odbył się turniej szachowy. W zawodach wzięło udział 27 szachistów. Celem turnieju było wyłonienie reprezentacji szkoły na zawody miejskie oraz popularyzacja gry w szachy wśród społeczności szkolnej. I miejsce w turnieju zajął Jakub Kaczmarek z klasy 6c, II miejsce Aleksander Błahut 8c, III miejsce Stanisław Gorzkiewicz 5c, IV miejsce Mateusz Maszewski 8c, V miejsce Oskar Niemczuk 1b, VI miejsce Igor Jagielski 8b. Do chłopaków do składu reprezentacji szkoły dołączy Martyna Bartkowska z klasy 5a – najlepsza zawodniczka turnieju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Trzymajmy kciuki za SP3 na najbliższych zawodach!