• Archiwum

• MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE

• 15.06.2015 20:15
        • 20 lutego reprezentacje klas uczestniczyły w szkolnym turnieju koszykówki. Do rywalizacji przystąpiły klasy 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C. W zmaganiach turniejowych, na początek między sobą rywalizowały klasy I, grając mecze  "każdy z każdym" 2x10 min. Mistrzem szkoły wśród klas pierwszych została klasa 1C grająca w składzie: Patryk Ładniak, Ernest Kania, Mateusz Grzyb, Michała Kycko, Kamil Woźniak i Jakub Adamczuk. Królem strzelców został Patryk Ładniak z klasy 1C. Klasy drugie i trzecie rywalizowały między sobą grając aż 10 meczy  "każdy z każdym" 2x8 min. Po zaciętej walce Mistrzem szkoły została klasa 2B w składzie: Jan Podolak, Mikołaj Mokrzyński, Karol Czerwonka, Kacper Martyniuk, Kacper Grela i Daniel Mazurek, wygrywając 3 mecze i jeden remisując .Drugie miejsce zajęła klasa 3A a trzecie klasa 3B.Królem strzelców z wynikiem 34 pkt. został Jan Podolak z klasy 2B. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety w ramach Programu Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz słodkie upominki na uzupełnienie kalorii. Organizatorem turnieju była nauczycielka wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek we współpracy z p. Marzeną Głąb.