• Archiwum

• RUSZYŁY CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

• 29.04.2017 07:45
        • Rozpoczął się cykl zawodów lekkoatletycznych dla młodzieży, tzw. czwartki lekkoatletyczne. gimnazjaliści oraz uczniowie szkoły podstawowej rywalizowali na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po zimowej  przerwie lekkoatleci startowali w konkurencjach  biegowych oraz technicznych. Naszą szkołę bardzo licznie reprezentowali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum pod opieką nauczycieli pani Agnieszki Mazurek oraz pani Głąb Marzeny.
          Wyniki uczniów szkoły podstawowej na poziomie klas czwartych:
          • Radecka Dominika – I miejsce w biegu na 300m z czasem 1:03
          • Carta Viviana – III miejsce w biegu na 300m
          • Twardowska Paulina - III miejsce w biegu na 300m z czasem 1:10
          • Hawrylak Oliwia – w biegu na 600m I miejsce z czasem 2:29
          • Hawrylak Otylia - w biegu na 600m II miejsce z czasem 2:32
          • Wieczerzak Emilia - w biegu na 600m III miejsce z czasem 3:36
          Wyniki uczniów szkoły podstawowej na poziomie klas szóstych :
          • Ciurysek Małgorzata – I miejsce w biegu na 600m z czasem 2:39
          • Świerczek Sebastian - IV miejsce w biegu na 300m
          • Świerczek Patrycja - III miejsce w biegu na 60m, oraz w skoku w dal II miejsce
          • Irtugan Daniel – I miejsce w biegu na 600m z czasem 2 :09