• Wydarzenia roku jubileuszowego

• SZKOŁA TO NIE TYLKO BUDYNEK

• 27.04.2018 17:12

• 10.04.2018 na godzinach wychowawczych odbyły się lekcje historii pt. „Szkoła to coś więcej niż budynki”.
        • Celem lekcji było przybliżenie najważniejszych wydarzeń z życia  szkoły. Ponadto uczniowie mogli sprawdzić czy potrafią kreatywnie pracować w grupie. Pierwsza część lekcji odbyła się w auli, w której wszyscy uczniowie danego poziomu obejrzeli prezentację multimedialną na temat powstania szkoły, jej tradycji i symboli. Potem wylosowane czteroosobowe drużyny rozwiązywały test w formie quizizz. Druga część lekcji historii odbywała się w salach lekcyjnych. Na kartonach uczniowie „budowali” schemat swojej szkoły według pomysłu opracowanego wspólnie w klasie, na podstawie obejrzanej prezentacji, przygotowanych zdjęć uczniów i nauczycieli szkoły dawnej i współczesnej, symboli szkoły itp. Drugą część lekcji podsumowano wystawą prac w sali lekcyjnej lub na korytarzu. Organizatorzy lekcji: Grażyna Gaj, Ewa Malicka, Agnieszka Urbaniec.