• Wydarzenia 2017/2018

• DZIEŃ OTWARTY DLA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

• 15.03.2018 20:38

• 28 lutego nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla  przyszłych uczniów. Dzieci razem ze swoimi rodzicami przyszli, żeby poznać ofertę edukacyjną,obejrzeć szkołę,poznać nauczycieli i dyrekcję,
          a przede wszystkim żeby wesoło
          i ciekawie spędzić czas. Było to spotkanie pod hasłem SETNE URODZINY TRÓJKI
          i nawiązywało do jubileuszu szkoły.
        • Początek imprezy miał miejsce w auli, gdzie pani dyrektor Maria Mołdoch powitała gości. Pani dyrektor Edyta Wasil przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły.Rodzice mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Jolantę Siuta. Po części oficjalnej dzieci pod opieką nauczycielek udały się do sal lekcyjnych na ciekawe zajęcia. Na sześciolatków czekało wiele atrakcji, niespodzianek i prezentów. Jak to na urodzinach była nauka piosenek w języku angielskim oraz zabawy ruchowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci rozwiązywały zagadki i zadania językowe. Czekały na nie również łamigłówki i zgadywanki matematyczne. Na koniec prace plastyczne - torty urodzinowe  w świetlicy szkolnej.Wszystkie przedszkolaki otrzymały w prezencie koszulki z logo szkoły i gadżety urodzinowe oraz słodkie muffinki. Imprezę przygotowały wychowawczynie klas 3 Mariola Dziubka,Elżbieta Ciszewska,Danuta Nowak, Katarzyna Szaniawska i Jolanta Siuta, nauczycielki j.angielskiego Paulina Kozłowska i Weronika Mazurek, nauczycielki świetlicy Anna Stabińska,Agnieszka Żuber i Iwona Magdziak oraz panie Edyta Wasil i Maria Mołdoch.
          Tekst: Jolanta Siuta