• Wydarzenia roku jubileuszowego

• NASZA SZKOŁA TAK DAWNO.. TAK NIEDAWNO...

• 22.06.2018 12:21
        • Z okazji Jubileuszu 100-Lecia Szkoły, powstał pomysł tematycznej wystawy dotyczącej historii naszej Trójki.  Bardzo trudno zamknąć w kilkunastu zdjęciach historię stu lat, tym bardziej, że czasem tych starszych zdjęć nie było... . Powstało dziesięć antyram ukazujących poszczególne tematy, które są tylko subiektywnym spojrzeniem w przeszłość. Wybór tematów i pomysł zaproponowała pani Jolanta Gontarz-Doszla, wspomagana przez panią Mariolę Dziubkę i panią Elżbietę Smorowską. Wystawa towarzyszyła spotkaniom absolwentów i pracowników szkoły w trakcie uroczystych obchodów jubileuszu. W tym samym czasie eksponowane były również kroniki szkolne obejmujące wydarzenia minionych stu lat, kroniki poszczególnych klas, biblioteki, świetlicy, kół zainteresowań, Wilczków morskich,  itp. Wystawę obejrzeli również uczniowie szkoły podstawowej podczas godzin wychowawczych.  Tekst: Jolanta Gontarz-Doszla, zdjęcia z zasobów szkolnych oraz Jolanta Gontarz-Doszla

TRÓJKA-POCZĄTEK

TRÓJKA-SYMBOLE