• Wydarzenia roku jubileuszowego

• MECZ PIŁKI RĘCZNEJ ABSOLWENTÓW

• 26.04.2021 18:35
        • W dniu 15 czerwca 2018 roku w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się mecz piłki ręcznej absolwentów pomiędzy Szkołą Podstawową nr 3 im. Elizy Orzeszkowej oraz Szkołą Podstawową nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia tych placówek oświatowych. Uroczystego rozpoczęcia tego spotkania dokonał Zastępca  Dyrektora Wydziału Oświaty w Zamościu Pan Jerzy Michalski w asyście Pani Marii Mołdoch Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Pani Dominiki Gil Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2.  Po sygnale gwizdkiem rozpoczęła się pierwsza  połowa meczu. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Żadnej z drużyn nie udało się rzucić bramki. W czwartej minucie pierwszą bramkę w tym meczu zdobyła drużyna absolwentów "Dwójki".  Nasz zespół szybko odpowiedział bramką i wynik spotkania był już  1:1. W kolejnych minutach meczu absolwenci  "Trójki" wyszli na prowadzenie uzyskując nieznaczną przewagę. Wynik do przerwy spotkania brzmiał  12: 9 dla absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3. Na drugą połowę meczu nasz zespół wyszedł mocno skoncentrowany . Poprawił zdecydowanie grę w obronie i ataku co zadecydowało o zwycięstwie w tym spotkaniu . Po końcowym gwizdku sędziów wynik na tablicy brzmiał  25 : 14 dla "Trójki". Bezpośrednio po zakończonym spotkaniu odbyła się seria rzutów karnych. Jako pierwsze wykonywały ją panie dyrektorki szkół. Lepszą skutecznością wykazała się Pani  dyrektor Dominika Gil, która rzuciła bramkę dla "Dwójki". Natomiast po rzucie Pani dyrektor  Marii Mołdoch z "Trójki" piłka uderzyła w poprzeczkę. Kolejne rzuty zawodnicy obu drużyn wykonywali na przemian. W rzutach karnych wygrali absolwenci  Szkoły Podstawowej nr 2  z wynikiem  4 : 2. Naszą szkołę w tym meczu reprezentowali absolwenci:  Pan Marcin Hanulak - nr 13, Pan Tomasz Litwińczuk - nr 4, Pan Maciej Usidus - nr 6, Pan Marcin Woźniak - nr 1, Pan Michał Różański - nr 7, Pan Mariusz Kozak - nr 16, Pan Marcin Tomaszewski - nr 5, Pan Bartłomiej Łoś - nr 11, Pan Robert Hołdaś - nr 9, Pan Piotr Bociorowski , Pan Tomasz Pastuszak - nr 17, Pan Karol Małecki - nr 2, Pan Michał Małecki - nr 8, Pan Paweł Wach - nr 3, Pan Tomasz Sałach - nr 10. Spotkanie to prowadzili byli sędziowie ligowi Związku Piłki Ręcznej w Polsce: Pan Dariusz Pałkowski  i Pan Robert Martyniuk.  Na zakończenie odbyło się wręczanie pamiątkowych dyplomów dla absolwentów z okazji obchodów Jubileuszu 100-lecia szkół. To spotkanie po latach dla naszych absolwentów było nie tylko okazją do sportowej rywalizacji  ale również do rozmów i wspomnień z okresu lat szkolnych spędzonych w "Trójce".  Wszyscy uczestnicy meczu zadeklarowali się, że z miłą chęcią przyjadą za rok na takie spotkanie. OPRACOWAŁ: Dariusz Pałkowski

Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.