• III EDYCJA CZWARTKÓW LA

• 28.05.2022 16:24
        • Dnia 27.05.2022 roku na OSiR Zamość 20 uczniów z naszej szkoły zmagało się z konkurencjami biegowymi i technicznymi w ramach III Edycji Czwartków LA. Byli to uczniowie klas 4-8 w składzie: Sioma Agata 5b, Dunowska Oliwia 5b, Knap Alexander 5B, Jeziorkowski Antoni 4C, Babiarz Kacper 5D, Bartkowska Martyna 4a, Jankowski Kacper 7D, Wojcieszko Wiktor 5B, Świderski Piotr 5B, Lewicki Milan 4A, Ładniak Wiktor 7D, Różycki Krystian 7D, Gorzkiewicz Stanisław 4C, Hasiec Hanna 4C, Kwapisz Maja 4c, Suszek Krzysztof 8D, Suszek Bartosz 8D, Kunicki Krystian 8D, Kitka Oliwier 5b, Nieckarz Dawid 5C.W konkurencji biegowej 60m najlepsze lokaty uzyskali:

I MIEJSCE Knap Alexander 7d, Lewicki Milan 4a, Kwapisz Maja 4c

II MIEJSCE Hasiec Hanna 4c

III MIEJSCE Dunowska Oliwia 5b, Jeziorkowski Antoni 4c, Bartkowska Martyna 4a

W biegu na 300m najlepsi byli:

II MIEJSCE Babiarz Kacper 5d oraz III MIEJSCE Nieckarz Dawid 5c

W konkurencji technicznej skok w dal:

I MIEJSCA Hasiec Hanna 4c, II MIEJSCE Świderski Piotr 5b oraz III MIEJSCE Jeziorkowski Atoni 4c

W rzucie piłeczką palantową II MIEJSCA Wojcieszko Wiktor 5b, Kwapisz Maja 4c oraz III MIEJSCE Bartkowska Martyna 4a, Lewicki Milan 4a

W skoku wzwyż III MIEJSCA uzyskali Łaniak Wiktor 7d oraz Różycki Krystian 7d

Gratulacje. Kolejna edycja 07.06.2022 r. Tekst i foto: Marzena Koroniewska