• PIŁKARZE RĘCZNI „TRÓJKI” Z AWANSEM DO REJONU

• 11.01.2024 10:36
        • W dniu 10.01.2024 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W turnieju tym startowały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 8. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzca każdej grupy spotykał się w finale walcząc o awans do kolejnego etapu rozgrywek.
          W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z reprezentacją szkoły nr 6 wygrywając 15:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Ćwik Kacper – 2, Cyc Jakub – 2, Porowski Krystian – 1, Góra Jakub – 1, Jabłoński Wojciech – 1, Niedźwiedź Jakub – 1, Van Der Spek Dominic – 5, Józefowski Dawid – 2. W meczu o pierwsze miejsce w tym turnieju reprezentacja „Trójki” spotkała się ze Szkołą Podstawową nr 8. Po wyrównanym pojedynku nasza reprezentacja szkolna wygrała 6:4. Do tego zwycięstwa przyczyniła się również znakomita postawa naszych bramkarzy / Sebastiana Daniłowicza i Mateusza Łopuszyńskiego/. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Józefowski Dawid – 1, Niedźwiedź Jakub – 1, Porowski Krystian – 2, Van Der Spek Dominic – 2. Tym samym drużyna „Trójki” awansowała z pierwszego miejsca do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W tym turnieju nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Cyc Jakub 8B, Ćwik Kacper 7D, Daniłowicz Sebastian 7D, Góra Jakub 8B, Jabłoński Wojciech 8B, Józefowski Dawid 7D, Kisiel Damian 7D, Łopuszyński Mateusz 7D, Niedźwiedź Jakub 7B, Porowski Krystian 7D, Ruszel Alex 7D, Van Der Sek Dominic 8B. Opiekun drużyny: Dariusz Palkowski