• Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki

• 10.12.2023 15:00
        • W dniu 08.12.23 r. W Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu  odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki. Uczestniczyły w nim reprezentacje 6 osobowe  z klas V – VIII, podzielone na
          2 grupy wiekowe: kategoria klas 5-6 i 7-8. Turniej rozgrywany systemem grupowym, następnie odbyły się półfinały i finały (mecze o miejsca). Sędzinami turnieju były: Parszywka Lena, Winnicka Daria z klasy 7d oraz Madej Lena i Kolbuch Zuzanna z klasy 7a. Nad nagłośnieniem czuwał Góra Jakub z klasy 8b. Nie zabrakowało również osób kibicujących, których wielkie rzesze podczas każdej przerwy przyglądały się rozgrywkom i w kulturalny sposób kibicując swoim zawodnikom. Na uczestników rozgrywek czekały wielkie emocje, zdrowa rywalizacja i słodkie upominki ufundowane przez Firmę „FORMATEX” S.C, wręczone przez Panią Dyrektor SP nr 3 w Zamościu – Marię Mołdoch.
          Zwycięzcom turnieju gratulujemy, a uczestnikom gorąco dziękujemy za udział w zawodach i kulturalne, sportowe kibicowanie. Nad całością imprezy pod kątem organizacji i przebiegu czuwali: pan Wojciech Zdybel p Dariusz Pałkowski.
        • Klasyfikacja końcowa:

Grupa AB

1 miejsce – 6b (Krawczyk Kinga, Kusz Lena, Rawiak Lena, Gorczyca Zuzanna, Kaliszczak Bartłomiej, Klonowski filip).

2 miejsce – 6a (Musur Magdalena, Stańko Aleksandra, Belchnerowska Lena, Bartokowska Martyna, Lewicki Milan, Pokościelny Mateusz).

3 miejsce – 5b (Góra Julia, Dziduch Luiza, Kuryło Ewa, Antos Maja, Góra Aleksandra,
          Nowosad Zuzanna).

4 miejsce – 5a

5 miejsce – 6c

6 miejsce – 5d

7 miejsce – 6d

Grupa CD
          1 miejsce – 7b
          (Dunowska Oliwia, Góra Wiktoria, Czuba Magdalena, Świderski Piotr,
          Wojcieszko Wiktor, Niedźwiedź Jakub).

2 miejsce – 7d (Poszelężna Alicja, Porowski Krystian, Łopuszyński Mateusz, Pazur Gabriela, Ihliza Adrianna, Saranowska Wiktoria).

3 miejsce – 8b (Pieczykolan Maja, Tor Ewa, Daciuk Krzysztof , Ożga Maksymilian, Oczkoś Amelia, Kniaź Maja).

4 miejsce – 8a

5 miejsce – 7c