• MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

• 19.11.2023 09:32
        • W naszej szkole w dn. 16.11.2023r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej był skierowany do młodzieży naszej placówki. Do rozgrywek przystąpiło 24 zawodników i zawodniczek z klas 5-8 którzy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych.
          Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich uczestników, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświecony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
          Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły, przy których zaangażowano sędziów. Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
          Wśród dziewcząt  najlepsza okazała się zawodniczka Kniaź Maja z klasy 8b, a w następnej kolejności Dziduch Luiza- 5b i Oczkoś Amelia-8b.
          W kategorii chłopców starszych( klasy 7-8) zwyciężył Wiktor Wojcieszko 7b, drugie miejsce zajął  Mateusz Łopuszyński 7d, a trzecie Oliwier Kitka z klasy 7b.
          W kategorii chłopców młodszych (lkasy 5-6) pierwsze miejsce zajął Jllia Maslovskyi z klasy 5c, drugie miejsce Antoni Flis z klasy 5b, a trzecie Szymon Bronikowski z klasy 5c.
          Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.
          Organizatorzy: Gromadzki Michał, Gęborys Krzysztof.