• TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 19.09.2023 15:05
        • W dniu 15 września 2023 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Wystąpiły następujące zespoly: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to: Jabłoński Wojciech 8B, Góra Jakub 8B, Van Der Spek Dominik 8B, Cyc Jakub 8B, Litwińczuk Aleksander 7B, Nidżwiedż Jakub 7B, Daniłowicz Sebastian 7D, Łopuszyński Mateusz 7D, Józefowski Dawid 7D, Porowski Krystian 7D. W pierwszym meczu Nasza drużyna zagrała ze Szkołą Podstawową nr 8 wygrywając 23:8. Kolejne spotkanie Nasz zespół wygrał ze Szkołą Podstawową ze Zwierzyńca  20:2.  Następnie Trójka pokonała zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 wynikiem 15:6. W klasyfikacji generalnej turnieju drużyna „Trójki” zajęła I miejsce zdobywając puchar i pamiątkowy dyplom. Sponsorem Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych była Krajowa Grupa Spożywcza, która ufundowała puchary oraz słodką „watę cukrową”. Opiekunem drużyny był Pan Dariusz Pałkowski.