• Wydarzenia 2023/2024

• Finał cyklu szachowego Zamość Szach Tour 2024

• 23.04.2024 22:49

• W dniu 18 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu odbył się finałowy turniej cyklu Zamojskich Międzyszkolnych Turniejów Szachowych Szach Tour 2024.
        • W turnieju finałowym udział wzięło 80 szachistów z 13 zamojskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W całym cyklu trzech turniejów grało 238 uczniów z 14 zamojskich szkół. Zawody rozegrane zostały w kategoriach: klasy 1-3 SP, 4-8 SP wraz ze szkołami ponadpodstawowymi.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii klas 1-3 zajęliśmy I miejsce (w składzie Miłosz Różański 3c, Oskar Niemczuk 2b, Dorian Sztafij 2b) a w kategorii klas 4-8 wywalczyliśmy I miejsce (w składzie Martyna Bartkowska 6a, Ignacy Różański 6a, Szymon Szczur 7c)

Sukcesy indywidualne podczas III turnieju:
          Miłosz Różański I miejsce klas 1-3
          Martyna Bartkowska I miejsce klas 4-8 kat. dziewcząt
          Szymon Szczur III miejsce klas 4-8

W klasyfikacji końcowej Szach Tour 2024 drużynowo zajęliśmy podwójne I miejsce w klasach I-III oraz IV-VIII, natomiast indywidualnie wywalczyliśmy 5 medali:
          Kategoria - klasy I-III chłopcy:
          I miejsce - Miłosz Różański (SP3 Zamość)
          II miejsce - Oskar Niemczuk (SP3 Zamość)
          Kategoria - klasa IV-VIII dziewczęta:
          I miejsce - Martyna Bartkowska (SP3 Zamość)
          Kategoria - klasa IV-VIII chłopcy:
          II miejsce - Jakub Kaczmarek (SP3 Zamość)
          III miejsce - Ignacy Różański (SP3 Zamość)

• Wróć do listy artykułów

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
      • (84) 6388118 fax: (84) 6272526
      • ul. Elizy Orzeszkowej 43 Zamość lubelskie 22-400 Polska Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.