• Wydarzenia 2022/2023

• ,,Napełnij swój plecak radością – myślę pozytywnie”

• 01.03.2023 20:43

• 21 lutego 2023r. w klasie 4b odbyły się zajęcia ,,Napełnij swój plecak radością – myślę pozytywnie” w ramach promocji zdrowia.
        • Celem zajęć było poznanie technik wspomagających pozytywne myślenie. Podczas wykonywania zadań uczniowie nauczyli się indentyfikować, nazwać i opisać własne emocje. Dzięki zdobyciu umiejętności refleksyjnego myślenia o sobie, łatwiej będzie                  im poradzić sobie ze stresem i agresją. Uczniowie  mieli za zadanie udekorować swój  plecak w taki sposób , żeby przedstawiał to, co sprawia im przyjemność,             co mogą zrobić, by poprawić sobie nastrój, aby odczuwać radość. Projekt ilustrował także to, co możemy zrobić dla innych, aby pomóc im napełnić plecaki radością. Podsumowując zajęcia warsztatowe uczniowie otrzymali Dziennik Radości, w którym będą mogli zapisywać wszystko, co udało im się zrobić,                    aby napełnić swój plecak radością lub pomóc innym go napełnić.

Organizator: Anna Czugała