• Wydarzenia 2018/2019

• XIV AKCJA „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2018

• 22.12.2018 14:48
        • Już po raz czternasty nasza szkoła wzięła udział w akcji „PDPZ”, w której zbieramy dary dla potrzebujących, byliśmy zarejestrowani jako sztab nr 123 (www.pdpz.pl). Prowadzone było  również Oddziałowe Biuro Akcji, które wydawało materiały akcyjne na teren powiatu zamojskiego. ZEBRALIŚMY: 261,56 kg darów. W akcji wzięło udział: 11nauczycieli oraz 40 uczniów klas 1, 4, 5, 6, 8 SP oraz uczniowie klasy 3A Gimnazjum.
          „Wielka zbiórka”: pod opieką pani Anny Tybulczuk, Jolanty Gontarz-Doszla, pani Danuty Kulaszy w STOKROTCE: Zuzanna Borkowska 5a, Magdalena Muszyńska 5a, Martyna Szewczuk 5a, Nicole Zimon 5a, Klaudia Wojcieszko 5a, Maja Dziwulska 7a, Wiktoria Szopa 7a.
          Dyżury w Społem: pani Danuta Nowak klasa 1a: Zuzanna Bojko, Dominik Bronikowski, Dawid Jakubiak, Wiktoria Kawka, Aleksandra Stańko, Natalia Żurawicz. pani Mariola Dziubka klasa 4d : Maja Nocko, Angelika Burak, Martyna Żurawicz, Jakub Nowak, Wiktor Chaber, Wiktor Łaniak. pani Anna Lachowska klasa 5e: Emilia Kupiec, Paulina Piłat, Oliwia Cis. pani Iwona Derewiaka kl. 8d: Daniel Drelich, Eryk Furmańczuk, Mateusz Orzechowski, Martyna Kaczmarczyk, Filip Zimon. pani Anna Bełz klasa 3A Gimn.: Aleksandra Gita, Karol Kuźmiński.
          Dyżury stacjonarne w szkole: pani Renata Bałabuch, pani Joanna Jastrzębska-Droździel, pani Małgorzata Zbyryt: Maksymilian Bartkowski 6b, Wiktoria Pokrywka 6b, Paulina Węcławik 6b, Justyna Wdowicz 6b, Emilia Kupiec5e, Zuzanna Borkowska5a, Oliwia Szymańska 6b, Julia Pliżga 6b.
          Dziękujemy serdecznie za dary serca wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, którzy brali udział w tegorocznej akcji.