• Wydarzenia 2018/2019

• Akcja „Zbudujmy razem RODZINNY DOM”

• 26.03.2019 09:04
        • W dniu 21 marca 2019r. w naszej szkole przeprowadzona została akcja charytatywna „Zbudujmy razem RODZINNY DOM” dla Stowarzyszenia Pomocy dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. W ramach akcji odbył się kiermasz ciast i bransoletek, które przygotowali wolontariusze wraz z opiekunami naszej szkoły. W ten oto sposób Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu włączyła się w zbiórkę funduszy na budowę „Rodzinnego domu” = kompleksu terapeutyczno - opiekuńczego dla osób z niepełnosprawnościami. Pieniądze były zbierane do puszek i następnie zostały przekazane na ręce organizatora akcji. Pragnę raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom akcji i osobom zaangażowanym w przeprowadzenie akcji na terenie szkoły! W imieniu społeczności szkolnej dziękuję! Kooordynator akcji na terenie szkoły: Małgorzata Zbyryt