• Wydarzenia 2017/2018

• XIII AKCJA „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2017

• 23.12.2017 11:31
        • Już po raz trzynasty nasza szkoła wzięła udział w akcji „PDPZ”, byliśmy zarejestrowani jako sztab nr 73 (www.pdpz.pl).

Prowadzone było  również Oddziałowe Biuro Akcji, które wydawało materiały akcyjne na teren powiatu zamojskiego. ZEBRALIŚMY: 389,37. W akcji wzięło udział: 19 nauczycieli oraz 105 uczniów klas 1-7 SP oraz uczennice klasy 3C i 2B Gimnazjum.
          „Wielka uliczna zbiórka”: pod opieką pani Anny Tybulczuk, Jolanty Gontarz-Doszla, pani Danuty Kulaszy: Martyna Szewczuk 4a, Nicole Zimon 4a, Matylda Chachler 5a, Bartosz Fedorowicz 5a, Igor Kwiatkowski 5a, Julia Pałczyńska 5a, Dominika Radecka 5a, Jakub Tomaszczuk 5a, Filip Trześniewski 5a, Paulina Twardowska 5a, Maja Dziwulska 6a, Natalia Galewska 6a, Kinga Kunicka 6a, Bartłomiej Kwiatkowski 6a, Bartłomiej Mroczkowski 6a, Jakub Mroczkowski 6a, Aleksandra Pałczyńska 6a, Oliwia Zub5a, Hanna Niećko 6b, Weronika Kuroń 6c, Małgorzata Ciurysek 7c.

• Dyżury w STOKROTCE:

pani Jolanta Michalczuk: Kacper Adamowicz 6d, Karolina Adamska 6d, Bartłomiej Drączkowski 6d, Martyna Szewc 6d,

pani Iwona Derewiaka: Miłosz Bator 7d, Eryk Furmańczuk 7d, Mateusz Orzechowski 7d, Łukasz Sajon7d.

Dyżury w Społem i Groszku:

1a pod opieką pani Ewy  Martyniuk:  Kacper Gałka, Bartłomiej Garbula, Natalia Lewandowska,

Zuzanna Kolbuch, Aleksandra Olejarz, Dorota Szewczuk.

1b pod opieką pani Anny Sawki: Kornelia Gęborys, Alexander Knap, Jakub Niedźwiedź.

1d  i SU pod opieką pani Elżbiety Karol:  Amelia Poszelężna 3e, Adrianna Kliza 1d, Alex Ruszel 1d, Alicja Poszelężna 1d.

2a pod opieką pani Renaty Ciebień: Jakub Dłużniewski, Gabriela Hasiec, Jowita Leszczyńska, Magdalena Mudziuk, Michał Pawelczyk, Dawid Pawlik.

3a pod opieką pani Marioli Dziubki: Kornelia Ciupa, Nikodem Dziduch, Milena Lewenda, Oliwia Kołtun, Ewelina Mołdoch, Alicja Piaseczna.

3c pod opieką pani Elżbiety Ciszewskiej: Nataniel Bieliński, Zofia Orzechowska, Hanna Pietrynko, Emilia Szuwarska.

3d pod opieką pani Danuty Nowak: Karol Chrzan, Kinga Konarska, Aleksandra Martyniuk Maja Nocko, Jakub Nowak, Natalia Zalewska.

4e  pod opieką pani Anny Lachowskiej: Oliwia Cis, Amelia Lachowska, Emilia Kupiec, Paulina Piłat, Zuzanna Paśkiewicz, Aleksandra Samulak, Justyna Wdowicz, Oliwia Wolska.

5b pod opieką pani Renaty Bałabuch: Angelika Magdziak, Wiktoria Pokrywka, Paulina Szmit, Oliwia Szymańska.

5c pod opieką pani Mai Litwajtis: Patrycja Bronikowska, Vittoria Draszanowska, Martyna Koter.

6b pod opieką pani Grażyny Gaj: Przemysław Furtak, Julia Kotowska, Julia Łygas, Paweł Naklicki,  Hanna Niećko, Oliwia Pawlik, Diana Tracz.

3A Gimnazjum pod opieką pani Agnieszki Stepaniuk: Ewa Gilewska, Julia Jakubowska, Emilia Kawałek, Julia Kupiec, Natalia Mazurek, Magdalena Piwko.

2B Gimnazjum pod opieką pani Małgorzaty Zbyryt: Julia Dziura, Emilia Głąb, Monika Kucharska, Wiktoria Kulik, Milena Szuwara.

Liczenie darów pod opieką pani Lidii Palikot, pani Anny Tybulczuk, pani Jolanty Gontarz-Doszla: Emilia Antos 6b, Julia Cios 6b, Julia Gzik 6b, Katarzyna Kalman 6b, Kaja Niścior 6b, Sandra Paszczuk 6b, Maja Woźniak 6b, Amelia Nizioł 6b.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I WOLONTARIUSZOM J

Akcja obecna jest również w mediach pod adresami:

tekst: Jolanta Gontarz-Doszla

zdjęcia: nauczyciele SP3