• Wydarzenia 2016/2017

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2017 W DNIACH 3-5 KWIETNIA

• 30.03.2017 10:15
        • W dniach 3-4-5 kwietnia odbywają się w parafii rekolekcje wielkopostne.

• W dniach 3-4-5 kwietnia odbywają się w parafii rekolekcje wielkopostne. Uczniowie, uczestniczą we mszy św. zgodnie z harmonogramem rekolekcji;

• klasy 1- 3 szkoły podstawowej godz. 10.00,
          • klasy 4-6godz. 8.30.
          • 1-3 - gimnazjum godz. 11.30

W tych dniach klasy 1-3 szkoły podstawowej mają zajęcia w szkole od 8.00 do 9.30, następnie z wychowawcą idą do kościoła.  Po mszy wracają do szkoły pod opieką nauczycieli. Nie mają już zajęć dydaktycznych; idą do świetlicy lub do domu pod opieką rodziców.  HARMONOGRAM REKOLEKCJI DLA KLAS 1-3 SP

Lekcje dla klas 4-6 kończą się  o godzinie 12.35. Uczniowie klas 4-6, którzy zaczynają lekcje od godziny 8.55 przychodzą do szkoły wcześniej i idą wspólnie ze wszystkimi klasami lub przychodzą do kościoła na 8.30 pod opieką rodzica.

Klasy 1-3 gimnazjum mają lekcje do godziny 11.00, następnie pod opieką nauczycieli idą do kościoła. Po mszy uczniowie gimnazjum wracają pod opieką nauczycieli do szkoły. Nie mają już zajęć dydaktycznych.

Uczniowie, którzy nie uczęszczają na lekcje religii, przychodzą do szkoły każdego  dnia i mają lekcje w godzinach 8.00 - 12.25 w łączonych grupach: szkoła podstawowa - biblioteka szkoły podstawowej, gimnazjum - biblioteka gimnazjum, uczniowie klas 1-3/edukacja wczesnoszkolna/ sala 36a.

W tych dniach świetlica jest czynna tak jak każdego dnia. Obiady w stołówce wydawane są tak jak każdego dnia - uczniowie gimnazjum korzystający
          z obiadów powinni zjeść obiad przed wyjściem do kościoła.

Dyrektor Szkoły Teresa Sołowiej