• Wydarzenia 2016/2017

• Obchody DBI w naszej szkole

• 22.03.2017 07:59

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2017 w naszej szkole przerodził się w Miesiąc Bezpiecznego Internetu.
        • W trakcie lutego, zarówno w szkole podstawowej jak i w gimnazjum, odbyło się wiele ciekawych akcji i wydarzeń:

- ankiety dla uczniów dotyczące bezpieczeństwa w internecie

- spotkanie z policjantem

- spotkanie z psychologiem z Ośrodka Interwencji Kryzysowej

- warsztaty "Dbaj o fejs i nie hejtuj w necie"

- godziny wychowawcze poświęcone korzyściom i zagrożeniom płynącym z internetu

- zajęcia komputerowe o tematyce bezpieczeństwa w internecie

- zajęcia z j. angielskiego dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z internetu

- sejmik Samorządu Uczniowskiego- debata " W internecie jesteśmy zawsze bezpieczni"

- warsztaty dla rodziców

- akcja flashmob - "Cyberprzemoc- wirtualne ciosy, realne rany"

- akcja 'Krzyżówka" w bibliotece szkolnej

- projekcje filmów w świetlicy szkolnej

- stworzenie szkolnego logo DBI

- konkursy plastyczne dla klas 1-3 i 4-6

- ulotkowy happening

oraz wiele innych , które z pewnością zostaną wszystkim w pamięci. Głównym celem wszystkich podjętych działań jest  propagowanie bezpiecznego korzystania dzieci i młodzieży z  zasobów internetowych.

Szczególne podziękowania dla Pana Łukasz Łysia za pomoc w realizacji materiału video : )

video: Łukasz Łyś

tekst: Jolanta Michalczuk