• Wydarzenia 2016/2017

• XII AKCJA „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2016

• 04.12.2016 21:24

• Już po raz dwunasty nasza szkoła wzięła udział w akcji „PDPZ”, byliśmy zarejestrowani jako sztab nr 9 (
          www.pdpz.pl).

• Prowadzone było również Oddziałowe Biuro Akcji, które wydawało materiały akcyjne na teren powiatu zamojskiego.

ZEBRALIŚMY: 401,5 kg darów

W akcji wzięło udział jako wolontariusze: 18 nauczycieli oraz 112 uczniów klas 2 - 6  SP.

„Wielka uliczna zbiórka”: pod opieką pani Anny Tybulczuk, Jolanty Gontarz-Doszla, pani Danuty Kulaszy: Bartosz Fedorowicz 4a, Filip Trześniowski 4a, Łukasz Ceniuk 5a, Natalia Galewska 5a, Kamil Kamiński 5a, Kinga Kunicka 5a, Filip Kmieć 5a, Bartłomiej Mroczkowski 5a, Jakub Mroczkowski 5a, Apolonia Sobota 5a, Jakub Wasil 5a, Oliwia Zub5a, Hanna Niećko 5b, Weronika Kuroń 5c, Maja Harasim 5c, Małgorzata Ciurysek 6c, Oliwia Kwiatkowska 6c,

SU klas 1-3 pod opieką pani Lidii Palikot pomagał liczyć dary.

2a pod opieką pani Marioli Dziubki: Milena Lewenda, Dominik Jagielski, Szymon Kolano, Oliwia Kołtun, Ewelina Mołdoch, Alicja Piaseczna.

2d pod opieką pani Danuty Nowak:

Helena Anasiewicz,  Krystian Daniłowicz,  Patryk Jakubiak, Maja Nocko, Fabian Piechnik, Kacper Pupeć, Martyna Żurawicz.

2f pod opieką pani Marty Taras-Dziuba:

Oskar Brzozowski, Paulina Godula, Oliwia Krauze, Małgorzata Szyper, Paweł Szypuła.

3a pod opieką pani Ewy  Martyniuk:  Paweł Chwaleba, Julia Gajewska, Mateusz Łagowski, Paweł Kaczmarek, Szymon Korkosz, Jakub Muszyński, Martyna Szewc, Michał Tur,  Ernest Wilkosz, Agata Żukowska.

3b pod opieką pani Anny Sawki: Tomasz Ceniuk, Igor Jarentowski, Gabriela Mędziak, Adam Tabiszewski.

3e pod opieką pani Elżbiety Karol:  Oliwia Cios, Martyna Harasim, Dżesika Kuczeruk, Natalia Sołtys.

3f pod opieką pani Renaty Ciebień: Rafał Czuba, Marcel Denkiewicz, Michał Horembała, Zuzanna Paśkiewicz, Paulina Piłat, Julia Uchymiak.

4b pod opieką pani Renaty Bałabuch: Angelika Magdziak, Wiktoria Pokrywka, Paulina Szmit, Oliwia Szymańska.

4c pod opieką pani Dominiki Krysiak: Oskar Bakun, Patrycja Bronikowska, Michał Cielniak, Vittoria Draszanowska, Wiktoria Dymidowska, Eliza Hasiec, Martyna Koter, Marcin Mudryk, Anna Oberda, Martyna Pieńkosz, Zofia Radlińska, Kajetan Rysak, Maja Traczyk, Emilia Wieczerzak,  Aleksandra Wodyk,

5b pod opieką pani Grażyny Gaj: Emilia Antos, Adrian Brześciński,  Julia Cios, Paulina Chwedeczko, Przemysław Furtak, Julia Gzik, Julia Kotowska, Julia Łygas, Paweł Naklicki,  Hanna Niećko, Amelia Nizioł, Kaja Niścior, Aleksandra Pałczyńska.

5c  pod opieką pani Anny Lachowskiej: Maksymilian Bieliński, Iga Engiel, Weronika Kuroń, Michał Uchymiak, Karolina Wawrych.

5d pod opieką pani Jolanty Michalczuk: Kacper Adamowicz, Bartłomiej Drączkowski, Jan Szafrański, Martyna Szewc.

6b pod opieką pani Malgorzaty Sołowiej: Jakub Bełz, Wiktoria Kuczeruk, Oliwer Otręba.

6d pod opieką pani Iwony Derewiaki: Eryk Furmańczuk, Natalia Grudzińska, Kamila Pawłowska, Piotr Pułtorak, Łukasz Sajon.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I WOLONTARIUSZOM J

Akcja obecna jest również w mediach pod adresami:

tekst: Jolanta Gontarz-Doszla

zdjęcia: nauczyciele SP3