• Wydarzenia 2015/2016

• 17 edycja turnieju halowego w mini piłce nożnej

• 11.03.2016 09:48

• Czytaj roztocze.net
          W dniu 4 marca 2016 r. w naszej szkole odbyła się 17 edycja turnieju halowego w mini piłce nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu.

W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów Szkół Podstawowych z naszego regionu:

1. Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
          2. Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie
          3. Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
          4. Szkoła Podstawowa w Miączynie
          5. Szkoła Podstawowa w Kalinowicach
          6. Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu
          7. I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu
          8. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Po zaciętej i bardzo sportowej rywalizacji wszystkich zespołów klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1 miejsce SP nr 3 Zamość

2 miejsce SP Miączyn

3 miejsce SP Kalinowice

4 miejsce I Społeczna SP Zamość

5 miejsce SP Kaczórki

6 miejsce SP Krasnobród

7 miejsce SP Zwierzyniec

8 miejsce SP Szewnia Górna

Trzy pierwsze zespoły zdobyły puchary, wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe, trenerzy drużyn otrzymali podziękowania za przygotowanie drużyn do turnieju.

Trenerzy wspólnie wybrali najlepszych zawodników turnieju. I tak tytuł:

Najlepszego Zawodnika zdobył Igor Szczygieł - SP nr 3 Zamość

Najlepszego Bramkarza zdobył Adrian Bielecki -SP Miączyn

Królem Strzelców został Paweł Żur -SP nr 3 Zamość

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nagrody i dyplomy na podsumowaniu turnieju wręczały panie dyrektor Teresa Sołowiej i v-ce dyrektor Alina Dziki. Organizacją turnieju zajęli się D. Waryszak, M. Gromadzki, R. Martyniuk, T. Korcz

Tekst: T. Korcz