• Wydarzenia 2015/2016

• ZAKOŃCZENIE AKCJI „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2015

• 12.12.2015 22:44

• W tym roku byliśmy zarejestrowani jako sztab nr 107. (www.pdpz.pl)
          Prowadzone było  również Oddziałowe Biuro Akcji, które wydawało  materiały akcyjne na teren powiatu zamojskiego.

• ZEBRALIŚMY: 658,33 kg darów

W akcji wzięło udział jako wolontariusze: 25 nauczycieli oraz 94 uczniów klas 1-3  i 4-6 SP.

„Wielka uliczna zbiórka”: pod opieką pani Anny Tybulczuk, Jolanty Gontarz-Doszla, pani Danuty Kulaszy: Martyna Mulawa 4c, Maja Harasim 4c, Karolina Wawrych 4c, Małgorzata Ciurysek5c, Krystian Kozłowski 6b.

1d pod opieką pani Danuty Nowak: Martyna Żurawicz, Kinga Konarska, Natalia Zasuwa, Krystian Różycki, Karol Chrzan.

1e pod opieką pani Katarzyny Skrobisz: Aleksander Sioma, Adam Liput, Angelika Czuk, Mateusz Mazurek, Amelia Luchowska, Zuzanna Gorczyca, Patrycja Bronisz.

1f pod opieką pani Marty Taras-Dziuba: Lena Czubara, Zuzanna Mazurek, Eryk Podolak, Gabriela Bednarska, Zuzanna Pyra, Wojciech Kominiarczyk.

2a pod opieką pani Ewy Martyniuk: Nikola Kozyra, Oliwia Tarnowska, Eliza Walczak, Kinga Niedźwiedź, Szymon Majkut, Oskar Pieczykolan, Wojciech Jarmusz.

2b pod opieką pani Anny Sawki: Natalia Kwiecień, Karolina Godula, Agata Wardach, Natalia Żołyniak.

2e pod opieką pani Elżbiety Karol: Dżesika Kuczeruk; Patrycja Kulesza; Aleksandra Samulak, Izabela Zych.

2f pod opieką pani Renaty Ciebień: Julia Uchymiak, Amelia Lachowska, Justyna Wdowicz, Dawid Gałaszkiewicz, Krystian Kunicki, Karol Wdowicz, Maja Cichoń.

SU klas 1-3 pod opieką pań: Edyty Wasil, Elżbiety Ciszewskiej: Oliwia Jachorek 2d, Oliwia Pysiewicz 3b, Anna Oberda 3c, Aleksandra Wodyk 3c, Zofia Radlińska 3c,

3a pod opieką pani Beaty Zdybel: Lena Dajos, Dominika Radecka, Aleksandra Parol, Matylda Chachler, Filip Trześniowski, Filip Góra.

3b pod opieką pani Marioli Dziubki: Anna Gilewska, Wiktoria Pokrywka, Oliwia Szymańska, Paulina Węcławik, Filip Jakubczak.

4b pod opieką pani Grażyny Gaj: Hanna Niećko, Maja Woźniak, Paulina Chwedeczko, Oliwia Pawlik, Diana Tracz, Katarzyna Kalman, Amelia Nizioł, Julia Cios, Julia Łygas, Julia Kotowska.

4d pod opieką pani Jolanty Michalczuk: Karolina Adamska, Mateusz Tchórz, Jan Szafrański, Martyna Szewc, Bartłomiej Drączkowski, Kacper Adamowicz.

5b pod opieką pani Malgorzaty Sołowiej: Kinga Krystosiak, Dominika Gmyz, Maja Zawisza, Kinga Sarzyńska, Iga Uchymiak, Jakub Bełz.

5c pod opieką pani Renaty Bałabuch: Magdalena Sochacka, Aleksanra Sidor, Patrycja Świerczek.

5d pod opieką pani Iwony Derewiaki: Kamila Pawłowska, Aleksandra Cyc, Ludwika Kaczmarek, Mateusz Czerwonka, Eryk Furmańczuk, Łukasz Sajon, Piotr Pułtorak.

6a pod opieką pani Anny Lachowskiej: Patrycja Wybranowska; Wiktoria Pawlik; Zuzanna Gasik; Marta Janowska.

Nauczyciele Gimnazjum nr 3 panie: Elżbieta Smorowska Małgorzata Zbyryt będą prowadzić stacjonarną zbiórkę darów w szkole do 22.12.2015.

Nauczyciele: Anna Tybulczuk; Jolanta Gontarz-Doszla; Grażyna Gaj; Renata Bałabuch; Anna Lachowska; Iwona Derewiaka; Małgorzata Sołowiej; Jolanta Michalczuk; Lidia Palikot; Elżbieta Karol; Anna Sawka; Danuta Nowak; Jolanta Siuta; Renata Ciebień; Elżbieta Ciszewska;  Maria Bojanowska; Ewa Martyniuk; Elżbieta Smorowska Małgorzata Zbyryt.

tekst: Jolanta Gontarz-Doszla