• Wydarzenia 2015/2016

• Potyczki Matematyczne

• 16.06.2016 22:11

• 2 czerwca 2016 r. odbyły się w naszej szkole po raz trzeci Potyczki Matematyczne – szkolny konkurs matematyczny, którego celem jest sprawdzenie umiejętności matematycznych oraz umiejętności pracy w grupie.
        • W konkursie brały udział wszystkie klasy czwarte, piąte i szóste reprezentowane przez czteroosobowe drużyny. Każda klasa otrzymała punkty za wykonanie budowli z brył oraz za rozwiązanie 10 zadań zamkniętych i 3 zadań otwartych. Drużyna, która otrzymała największą liczbę punktów w danej kategorii wiekowej otrzymała nagrodę a pozostałe drużyny dyplomy. Klasa 5a zdobyła największą liczbę punktów za wykonanie budowli z brył i również najwięcej punktów za zadania konkursowe. Zatem drużyna klasy 5a wywalczyła I miejsce w tym konkursie, 5b zajęła drugie  miejsce, 5d trzecie  a 5c  czwarte miejsce. W poziomie klas czwartych pierwsze miejsce wywalczyła klasa 4a, drugie 4c, trzecie 4d a czwarte klasa 4b. Klasy szóste uzyskały następujące wyniki – pierwsze miejsce 6b, drugie 6a a trzecie 6c. Gratulujemy!!!

Konkurs prowadziły p. Dominika Krysiak i p. Anna Lachowska przy wsparciu p. Grażyny Gaj i p. Katarzyny Skalskiej.