• Projekt Kids Against Aggression

• Spotkanie z Arturem Barciś w ramach akcji K.A.A.

• 05.07.2015 16:45

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Podczas ferii, uczniowie naszej szkoły, zostali zaproszeni do Teatru Muzycznego w Lublinie na wyjątkowe spotkanie.

• Zaproszenie otrzymaliśmy od czołowego polskiego aktora teatranego i filmowego Pana Artura Barcisia, znanego biżej z seriali "Ranczo", "Doręczyciel", "Miodowe lata" czy też "M jak miłość". Okazało się,że na miejscu czekało na nas wiele niespodzianek. Wzięliśmy udział w pokazie karate, poznaliśmy dyrektora teatru,towarzyszyliśmy również Panu Barcisiowi podczas spotkania " Podaruj Uśmiech". Następnie zostaliśmy zaproszeni na salę główną teatru, gdzie mieliśmy możliwość obserwować aktorów oraz towarzyszących im dekoratorów przy pracy. Pan Barciś odpowiadał na nasze pytania na które udzialał bardzo wyczerpujących odpowiedzi. Pytał nas o naszą szkołę,a także o nasze zainteresowania. Aktor poświęcił nam bardzo dużo czasu i specialnie dla nas przełożył próby spektaklu. Aktor gotów był jechać z nami do Zamościa,niestety plany popsuły nam uroczystości,które odbywały się w tym czasie w teatrze.

Spotkanie okazało się być jednym z najciekawszych. Atmosfera była wspaniała. Wszyscy czuliśmy się wyjątkowo i bardzo swobodnie.

Pan Artur Barciś weźmie udzia w projekcie "Kids Against Aggression-Dzieci Przeciw Przemocy" i już wkrótce będziemy mogli obejrzeć krótką zapowiedź z jego udziałem.

Dziękujemy:

Pani Bożenie Lisowskiej - Radnej Miasta Lublin