• Kiermasze

• Kiermasz z książką na wiosnę!

• 27.03.2018 17:53
        • „Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”.

Marek Tuliusz Cyceron

Wiosenny kiermasz książek i kartek świątecznych odbył się 20.03.2018r.  na łączniku szkolnym Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz kiermasz, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Nauczyciele bibliotekarze, którzy przygotowali ten kiermasz mają nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Jak zawsze na kiermaszu było w czym wybierać! Były książki dla dzieci i dorosłych, stare tytuły sprzed lat i sporo nowości z Księgarni Tuliszków. Wszystkie książki sbyły nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach! Kiermasz książek i kartek świątecznych przygotowały panie: Anna Bełz, Iwona Dubina  i Elżbieta Smorowska. Tekst i foto: Elżbieta Smorowska – nauczyciel bibliotekarz