• Działania w roku szkolnym 2017/2018

• KONKURS PLASTYCZNY W KLASACH 7SP i 2GIM ROZSTRZYGNIĘTY

• 26.02.2018 18:17
        • Konkurs plastyczny pod hasłem: "Od tego, co jesz i pijesz - zależy to, jak długo żyjesz" został rozstrzygnięty. Uczniowie klas 7 SP i 2 GIM wykonali piękne prace plastyczne promujące zdrowy tryb życia i zaprezentowali zalety, płynące ze spożywania zdrowych posiłków. Liczyła się przede wszystkim inwencja twórcza młodzieży i jej kreatywność, oraz przekaz płynący z dzieł plastycznych. Jury, po wnikliwym obejrzeniu prac i zapoznaniu się z ich tematyką, wyłoniło zwycięzców: I miejsce - Franciszek Drozdowski (klasa 2C), II miejsce – Małgorzata Ciurysek (klasa 7C), III miejsce – Milena Kazanowska (klasa 7D). Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą pracę twórczą, a najlepszym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Piękne prace będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej na łączniku szkoły, a pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone na apelu porządkowym. Nad prawidłowym przebiegiem i organizacją konkursu czuwała p. Anna Bartko – Malinowska – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 3, oraz p. Marzena Gąska – koordynator programu Trzymaj Formę. Konkurs realizowany był w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę.Tekst i foto Marzena Gąska.