• 2022/2023

• Plac zabaw z marzeń

• 22.09.2022 22:51

• Dnia 21 września klasy 2d i 2c spędziły czas w ogrodzie zabaw w Topólczy. Etno Roztocze to raj dla dzieci, stworzony przez dorosłych, którzy chyba sami o takim w dzieciństwie marzyli…

• Miejsce zabaw stworzone jest na terenie dawnej szkoły podstawowej . Piękny, zielony i spory teren w zaciszu z wysokimi drzewami. Mieliśmy tam ogrom swobody, dobrej zabawy, dużo miejsca i pola by ruszyć wyobraźnię. Do dyspozycji: tor przeszkód z pniaków i opon, wzgórze ze zjeżdżalnią, tunelem i skałkami, huśtawki, hamaki, domek przy drzewie, pole piaskowe, kuchnie błotne, recyklingowy ogród dźwięków, ścianka wodna, ścieżka bosych stóp, szafa z ciuchami naszej babci. Braliśmy udział w warsztatach, ozdabialiśmy rybki z drewna recyklingowego, które dzieciaki  zabrały do domu. Frajdy z możliwości stworzenia drewnianego “czegoś z niczego” nie jesteśmy w stanie przecenić.

Wszystkim polecamy to miejsce na Roztoczu. My bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy za pomoc pani Joli Gontarz Doszla, wychowawczynie kl. 2d, 2c M. Taras Dziuba, Elżbieta Ciszewska

tekst E. Ciszewska