• 2021/2022

• Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas 1-3 pod tytułem „PRZYSZŁA DO NAS PANI WIOSNA”

• 11.05.2022 22:51
        • 10 maja 2022r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski wiosna w poezji dziecięcej pt. „PRZYSZŁA DO NAS PANI WIOSNA".
        • Celem konkursu było wzmacnianie wiary we własne siły, podniesienie samooceny oraz zaprezentowanie swoich zdolności recytatorskich. Uczniowie byli oceniani pod względem doboru wiersza, znajomości tekstu, intonacji oraz ogólnego wrażenia artystycznego. W konkursie brało udział 35  uczniów klas 1-3. Dzieci recytowały wiersze o tematyce wiosennej lub związanej z tą porą roku. Komisja w składzie p. Jolanta Gontarz- Doszla, p. Barbara Grabowska, p.Anna Czugała wybrała następujących laureatów:

I miejsce Natalia Knap klasa 1b

II miejsce Helena Kaczmarek 1c

Hanna Oleszek 2a

III miejsce Agata Frączek 2b

Julita Piela 3b

Wyróżnienia :Amelia Bednarczuk, Antonina Karwat, Aleksandra Michalec, Zofia Żołopa, Hanna Lupa, Emilia Żerebiec, Julia Klonowska, Luiza Dziduch, Anna Sioma, Emilia Nieborak

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni przez swoich kolegów, koleżanki ogromnymi brawami. Laureaci otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy  pamiątkowe dyplomy.

Konkurs zorganizowały: p. Iwona Magdziak, p. Elżbieta Ciszewska, p. Anna Stabińska

Tekst i zdjęcia:

Anna Stabińska