• 2021/2022

• „Mistrz pięknego czytania”

• 28.10.2021 07:52
        • 26 października 2021 odbył się, już po raz kolejny, biblioteczny konkurs dla klas 3 „Mistrz pięknego czytania”, który otworzyła pani wicedyrektor Edyta Wasil. Uczniowie mieli za zadanie pięknie zinterpretować wybrany fragment książki oraz dobrać do tego odpowiedni strój. Kolejnym zadaniem było bezbłędne przeczytanie wylosowanego łamańca językowego np.: „Trzmiel w puszczy tuż przy Pszczynie, straszny wszczyna szum”. Komisja w składzie: pani Anna Bełz, pani Jolanta Gontarz-Doszla miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczniowie dobrze przygotowali się do konkursu. Jednak na szczególne wyróżnienie zasłużyli i zostali nagrodzeni:

I miejsce Szymon Bronikowski 3c
          I miejsce Julia Klonowska 3a
          I miejsce Michał Starek 3a

II miejsce Karolina Garbacz 3a
          II miejsce Szymon Mazur 3d
          II miejsce Dawid Waśko 3d

III miejsce Zuzanna Niećko 3b
          III miejsce Martyna Parszywka 3d
          III miejsce Anna Sioma 3d

Serdecznie gratulujemy!!!
          Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w klasach!