• 2019/2020

• 14.01.2020 12:10

• Są takie dni w roku, kiedy szczególnymi dowodami miłości i szacunku obdarzamy Babcie i Dziadków. To ich serce przepełnione jest bezgraniczną miłością, i to oni przymykają oko na wybryki swoich wnucząt. Pamiętały o tym uczennice będące uczestniczkami koła tanecznego, działającego w świetlicy szkolnej i pod opieką pani Agnieszki Żuber przygotowały uroczystość, na którą 9 stycznia 20120r.  zaprosiły swoich bliskich. Dziewczynki zaprezentowały pełne humoru i zarazem wzruszenia wierszyki, piosenki i złożyły swoim bliskim życzenia - podziękowały za cierpliwość i wielkie serce, a następnie  wręczyły gościom upominki. Jak na koło taneczne przystało nie mogło zabraknąć tańca, dlatego dziewczynki zaprezentowały również nowoczesny układ choreograficzny,  którego uczyły się na zajęciach przez cały semestr.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, aby mogli razem z wnukami radośnie przeżywać każdy dzień swojego życia.