• 2018/2019

• WYNIKI KONKURSU BEZPIECZNY INTERNET

• 05.03.2019 10:42
        • Internetowy konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną był przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w Internecie. Uczniowie zapoznawali się z informacjami umieszczonymi na gazetce przy bibliotece SP i odpowiadali na pytania zawarte w quizie. W konkursie wzięło udział 62 uczniów, prawidłowych odpowiedzi udzieliło 27 uczniów, którzy zostali nagrodzeni punktami z zachowania. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Jolanta Gontarz-Doszla

• Helena Anasiewicz 4d
          Zuzanna Borkowska 5a