• 2017/2018

• SUPERCZYTELNIK 2018

• 21.06.2018 17:00
        • Czy są wśród nas „superbohaterowie”? Oczywiście, że tak przynajmniej, jeżeli chodzi o czytanie! Już po raz trzeci biblioteka szkolna zaproponowała swoim czytelnikom z klas 5-7 podjęcie wyzwania czytelniczego: czytanie i opowiadanie treści jednej książki co miesiąc. W tym roku uczniowie mieli dużą swobodę wyboru książek, mogli sami wybrać dowolną książkę przygodową, obyczajową, fantastyczną, komiks, popularnonaukową,  dowolną pozycję Andrzeja Maleszki i Agnieszki Stelmaszyk oraz z serii: „Wojny dorosłych historie dzieci”. Do projektu zgłosiło się 26 uczniów, tytuł SUPERCZYTELNIKA 2018 zdobyło 13 czytelników:
          Zuzanna Kosz 5a
          Weronika Herc 5a